Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin Borsası Daha Hacklendi! Yarım Milyon Dolarlık Kayıp

Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin Borsası Daha Hacklendi! Yarım Milyon Dolarlık Kayıp

Paylaş
Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin Borsası Daha Hacklendi! Yarım Milyon Dolarlık Kayıp

Kriptokoin.com – Vietnam merkezli az bilinen bir Bitcoin ve kripto para borsası VinDAX saldırıya uğradı ve en az 500.000 dolar değerinde kripto para birimi kaybetti. Borsa temel olarak az bilinen Blockchain projelerinin token satışını yapmakla ilgileniyor.

Az bilinen Bitcoin borsası VinDAX, hacker’ların saldırısına uğradı!

Vietnam merkezli az bilinen kripto para birimi borsası VinDAX saldırıya uğradı, “yarım milyon USD” değerinde kripto para birimini kaybetti. VinDAX’ın resmi Telegram kanalının yöneticisi “VindaXSupport” hack olayını Cuma günü onayladı ve borsanın yarım milyon dolarlık kripto para kaybettiğini belirtti. Konuyla aşina olan bir kaynak, VindaX’in 23 kripto para birimindeki fonlarını kaybettiğini söyledi. Yönetici daha fazla bilgi paylaşmayı reddetti, ancak şunları söyledi: “Ayrıntıları belirtmeden bu saldırıdaki tüm zararları karşıladık.”dedi.

VinDAX, öncelikle Launchpad platformu aracılığıyla az bilinen projelerin token satışlarını yürütüyor. Halen Blockchain projesi MyFie için platformda devam eden bir token satışı var. Ayrıca platformda planlanan en az 5 token satışı daha var. VinDAX geçtiğimiz ay 390.000’den fazla ziyaretçiye hizmet verdi ve web analitik şirketi SimilarWeb’e göre, kullanıcıların çoğunluğu (%65’ten fazlası) Hindistanlı.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap