Sıcak Gelişme: Binance’de Tüm İşlemler Askıya Alınıyor! İşte Detaylar…

Sıcak Gelişme: Binance’de Tüm İşlemler Askıya Alınıyor! İşte Detaylar…

Paylaş
Sıcak Gelişme: Binance’de Tüm İşlemler Askıya Alınıyor! İşte Detaylar…

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yarın platformda yapılacak sistem güncellemesi nedeniyle 4-6 saatlik süreyle kapalı olacak. Borsanın açıklamasına göre, bu süre zarfında para yatırma-çekme ve alım-satım işlemleri askıya alınacak.

Binance 4-6 saatlik süreyle kapalı olacak! Tüm işlemler askıya alınıyor

İşlem hacmiyle önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası Binance, kritik bir duyuruda bulundu. Borsa sistem güncellemesi nedeniyle yarın TSİ 05.00’ten itibaren bakıma girecek. Bakım çalışması  yapılacak güncellemenin niteliğine göre yaklaşık 4-6 saat kadar sürecek. Kripto para borsası Binance, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, 13.11.2019 tarihinde TSİ 05.00’ten itibaren itibaren programlanmış bir sistem güncellemesi gerçekleştirecek. Yükseltme yaklaşık 4-6 saat sürecek. Binance, bu süre zarfında mevduat, para çekme, spot ve marj ticareti, C2C ticareti, borç verme ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplardan, marj hesaplarından, vadeli hesaplardan ve fiat cüzdanlarından varlık transferlerini askıya alacak. Binance Futures işlemlerinde alım satım işleminin sistem güncellemesi döneminde etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, güncelleme sırasında, şu işlemler gerçekleştirilecek:

WebSocket akışlarına canlı abonelik ve abonelik iptaliVeri tabanı performans iyileştirmeleriUser Data Streamer performans iyileştirmeleri

Binance’in en geç saat 13.00’te açılması bekleniyor: Ancak süre uzayabilir

Kripto para borsası Binance’in en geç saat 13.00’te açılması bekleniyor. Binance açıklamalarının devamında güncelleme ile ilgili önemli hususlara da dikkat çekiyor. Güncelleme tamamlandıktan sonra borsa, başka bir duyuru yapacak ve kullanıcılara siparişleri iptal etme, para yatırma işlemlerini tamamlama, çekme işlemlerini yapma ve işlemlere devam etmeden önce hesapla ilgili tüm diğer işlevleri kullanma konusunda 30 dakikalık bir pencere sunacak.

Binance, vadeli işlem ve marj pozisyonları açık olan kullanıcıların, yükseltme sırasında oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını azaltmak için yükseltme başlamadan önce teminat bakiyelerini yeniden değerlendirmeleri öneriyor. Binance açıklamalarının devamında, 4-6 saatlik güncelleme süresinin, en iyi tahminlerine dayandığını ve bu sürenin uzayabileceğini belirtiyor. Binance ile ilgili önemli gelişmeler adına “Binance Yöneticisinden Önemli Türkiye Açıklamaları” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap