SHIB’e Bugün Dikkat: Ünlü Borsa Herkesi Heyecanlandırdı!

SHIB’e Bugün Dikkat: Ünlü Borsa Herkesi Heyecanlandırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB’e Bugün Dikkat: Ünlü Borsa Herkesi Heyecanlandırdı!

İsrailli bir sosyal ticaret platformu ve çok varlıklı aracı kurum olan eToro, kısa süre önce Shiba Inu (SHIB) topluluğuna bir video teaser gönderdi. eToro, bir Shiba Inu köpeğinin beklerken ve ciddiyetle gökyüzüne bakarken görüldüğü bir kripto SuperBowl reklamını paylaştı. Videoda ayrıca heyecanla uçan sayısız insan var. Peki, bu ne anlama geliyor? Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

eToro’dan SHIB topluluğunu heyecanlandıran teaser geldi

eToro, “Hisse senetleri, kripto ve ötesi. Sosyal yatırımın gücünü keşfedin #FlyWithUs #eToro,” ifadelerini kullanarak Twitter üzerinden paylaşım yaptı. En son videodan önce, İsrail sosyal ticaret platformu, Shiba Inu topluluğunu 6 saniyelik bir video teaser yayınlayarak test etmişti, “Bu gece oyunun ikinci yarısını bekleyin. Geliyoruz,” ifadelerini kullandı.

Videoda “13.02.2022, sordunuz, geliyoruz” ifadesi görüntülenerek Shiba Inu topluluğu için gerçekten büyük bir şeyin geldiğine dair ipucu veriliyordu.  Videoda, yemek servisi yapan kişi ve müşterinin sanki bir şey geliyormuş gibi beklentiyle gökyüzüne baktığı bir hotdog standı yer alıyor. Çok varlıklı komisyonculuk şirketi eToro’nun 8 Şubat 2022’de ilk video teaser’ını yayınladığı, sevimli bir Japon köpek ırkı olan Shiba Inu’nun bir patikada durup bir şey ararken görüldüğünü hatırlayalım.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı

Basında, video tanıtımlarıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı, ancak Shiba ordusu artık eToro’nun gerçekten de topluluğa heyecan verici bir şey getirdiğinden emin gibi görünüyor. Teaserlar, Shiba Inu topluluğu üyeleri arasında bir tartışma haline geldi. Birçoğu, Shiba Inu’nun (SHIB) listelenmesinden daha fazlasının geleceğini düşünüyor. Bu bir ortaklık duyurusu olsa da, resmi duyuruya kadar SHIB topluluğu arasında bir spekülasyon konusu olmaya devam edecek.

eToro, duyuruyla ilgili ayrıntıları henüz resmi olarak açıklamadı. Yazım sırasında Shiba Inu, yüzde 1’lik bir artış ile 0.00002953 dolardan el değiştiriyor. Piyasa değeri ile on dördüncü sırada yer alan coin son yedi günde yüzde 5.3, son 14 günde ise yüzde 39.8’lik bir artış elde etmiş durumda.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap