Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı!

Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı!

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, “Doggy DAO” lansmanını duyurdu. Shiba Inu (SHIB)’nun merkezi olmayan özerk organizasyonunun ilk iterasyaonu olan DAO 1, ShibaSwap merkezi olmayan borsada yayına girdi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı! 1

Shiba Inu (SHIB)’dan önemli duyuru

Projenin geliştiricileri tarafından paylaşılan bir duyuruya göre, Shiba Inu topluluğunun üyeleri için merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan DoggyDAO’nun ilk sürümü, bu Cuma günü merkezi olmayan kripto para borsası ShibaSwap’ı başlattı. Duyuruda tam olarak şöyle deniyor:

#ShibArmy, DOGGY DAO‘nun ilk aşamamız olan DAO 1 ile önümüzdeki saatlerde resmi olarak başlatılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! #DoggyDao, topluluk oylama haklarını getirirken aynı zamanda ademi merkeziyetçilik misyonumuza daha yakın bir yol izliyor. Okuyun..https://t.co/BcFkMqehxI. Shib (@Shibtoken) 18 Şubat 2022.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı! 2

Şu andan itibaren topluluk üyeleri, hangi belirli projelerin ve işlem çiftlerinin ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarının bir parçası olacağına oy verebilecek. Yeni bir sürümün piyasaya sürülmesinin ardından ekip, yeni bir sürüme geçmeden önce topluluk geri bildirimlerini toplayacak. ShibaSwap kullanıcıları, BONE yönetişim tokenini stake ederek elde edilebilecek BONE tokenlerinin yardımıyla oylarını kullanabilecekler. Her oylama oturumu kapanmadan önce beş gün sürecek. Topluluk iki haftada bir yeni işlem çiftleri seçebilecek. Likidite havuzlarına toplam 30 işlem çifti eklenecek. Geliştiriciler, özellikle riskli kripto para birimlerinin ShibaSwap’ta bitmeyeceğinden emin olmak için herhangi bir projeye oy vermeden önce topluluğu araştırmalarını yapmaya çağırıyor:

Bir kez daha, bilinmeyen, denetlenmemiş veya potansiyel olarak daha yeni bir projeyle ilişkilendirilebilecek riskleri göz ardı etmemekle birlikte anlamanızı rica ediyoruz. Bu yüzden lütfen sorumlu bir şekilde oy verin!

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu’dan Büyük Duyuru: DoggyDAO Lansmanı! 3

Girişimin ilk iterasyonu olan DAO 1, ilk olarak Aralık ayı sonlarında duyurulmuştu. Her türlü dolandırıcılığı önlemek için, belirli bir projenin ShibaSwap tarafından kabul edilip edilemeyeceği konusunda son sözü “koruyucu 6/9 cüzdanı” söyleyecek. Shiba Inu geliştiricileri tarafından daha önce açıklandığı gibi, DoggyDao projesinin ilk iterasyonu, BONE tokenlerinin kilitlenme süresini uzatarak derin cepli balinaların etkisini azaltması beklenen yeni bir stake sözleşmesi ile bir araya gelecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap