Shiba Inu’da Farklı Gelişme: Kurumsal Yatırımcı ve Balina İzi!

Shiba Inu’da Farklı Gelişme: Kurumsal Yatırımcı ve Balina İzi!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu’da Farklı Gelişme: Kurumsal Yatırımcı ve Balina İzi!

Bireysel yatırımcılara piyasadaki en büyük ve en gelişmiş kripto varlık metriklerini sunan IntoTheBlock analitiğinden elde edilen en son veriler, 100.000 doların üzerindeki Shiba Inu (SHIB) işlemlerinin son 24 saatte %47 arttığını gösteriyor. Bununla birlikte SHIB fiyatı, piyasanın büyük çoğunluğuyla birlikte bir düşüş yaşıyor. Ayrıntıla için Kirptokoin.com okumaya devam ediniz.

Shiba Inu, balinaların ve kurumsal yatırımcıların ilgisini çekiyor

Kripto para işlemlerinde genellikle 100.000 doları aşan büyük işlemler, balinalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan işlemlerin sayısı için bir gösterge olarak kabul edilir. Bu büyük işlemlerin hacmi, belirli bir günde balinaların ve kurumsal oyuncuların işlem yaptığı toplam miktar hakkında bir fikir verir.

BTC Piyasası: Shiba Inu’da Farklı Gelişme: Kurumsal Yatırımcı ve Balina İzi! 1

Büyük işlemlerin hacmindeki artışlar, alım veya satım yapan büyük oyuncular arasında artan aktiviteyi gösterir. Uzmanlara göre, kripto çöküş dönemlerinde, balinaların ve zengin yatırımcılar daha fazla biriktirmeyi ve dip-satın almayı tercih ediyor. Veriler, Shiba Inu (SHIB)’in en büyük balinalarının, fiyat düşüşünün ortasında bakiyelerini %45,7 artırdığını gösteriyor.

Bugün kripto para piyasası, lider kripto Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler daha önceki birikmiş kazançları azalttıkça yaygın satış baskısına yenik düştü. Shiba Inu’nun fiyatı da piyasanın geneline uyarak, 17 Şubat’taki 0,0000325 dolardan 0,000277 dolara geriledi.

Yazının yazıldığı sıralarda SHIB, 0,00002818 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap’e göre SHIB, piyasa değerine göre en büyük 14. kripto para birimi oldu ve son 24 saatte %5,55 düştü. Ayrıca, meme coin’i 4 ay önce görmüş olduğu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008845 dolardan yaklaşık %68 iskontolu işlem görüyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu’da Farklı Gelişme: Kurumsal Yatırımcı ve Balina İzi! 2

WhaleStats’ın ilk 100 Shiba Inu balinasına ilişkin analizinden elde edilen verilere göre, bu büyük balina kategorisi tarafından tutulan ortalama SHIB bakiyesi, son 24 saatte %45,69 arttı. SHIB ayrıca, ilk 1.000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında tutulan en büyük token olmaya devam ediyor. Toplam SHIB holder’larının sayısı yeni zirveler belirlemeye devam ediyor ve şu anda 1.180.598 holder bulunuyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap