Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!

Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), ağdaki işlemlerde ve ayrıca yatırımcılarının sayısında önemli bir düşüşle karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu bir günde binlerce yatırımcı kaybetti

Shiba Inu, Dogecoin’den sonra ikinci en büyük köpek temalı kripto para birimi. Shiba, başlangıçta, gerçek kullanım durumlarına hitap etmediği için “işlevsiz” olarak görülüyordu, ancak Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter paylaşımlarından sonra Shiba, Dogecoin önderliğinde kendine önemli bir yer buldu. Şu anda, Shiba Inu, piyasa değerine göre en büyük 15.kripto para birimi. Son üç ayda yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Shiba Inu, hodl yatırımcılarının sayısında yavaş ama önemli bir artış var, ancak durum 16 Mart’ta olumsuz bir görünüm sundu.

  • 16-17 Mart arasında, Shiba, cüzdanında SHIB tutan adreslerin toplam sayısında %2.74’lük bir düşüş gördü. Yatırımcı sayısı 1.199.453’ten 1.166.621’e geriledi.
BTC Piyasası: Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp! 1

Yatırımcı sayısındaki bu düşüş, on-chain işlem sayısındaki düşüşe oldukça benzer. Ocak-Şubat 2022 arasında, ağdaki işlemlerin sayısı 283.268’den 257.003’e geriledi, bu da %9.27’lik bir düşüş anlamına geliyor. Diğer yandan, Shiba ekibi, birkaç önemli ekosistem çalışmasıyla ağın geleceğini yeni trendlere göre şekillendirmeye devam ediyor.

Shiba ekibi ağ ekosistemin geleceği için çabalıyor

Popülarite ne kadar düşerse düşsün, Shiba’nın arkasındaki ekip, Shiba’yı bir meme coin’den daha fazlasını yüklemek için sürekli olarak yeni geliştirme çalışmaları üzerinde çalışıyor.  Şu anda Shiba tabanlı metaverse projesi Shiberse üzerinde yoğun bir çalış yürütülüyor. Başlangıçta sanal arazi satışına izin verilmesi amaçlandı ikini katman ölçekleme çözümü olarak daha iyi destek oluşturmak için Shibarium Blockchain üzerinde de çalışıyor ve ayrıca Shiba token’inin işlem maliyetini düşürecek.

BTC Piyasası: Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp! 2

Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın tarihli bir araştırmada, uzmanlara yıl yıl Shiba Inu fiyatı soruldu. Business 2 Community editörü Jimmy Aki, beklenebilecek seviyeleri paylaştı. Tahminlere göre, yukardaki Shibverse ve Shibarium geliştirilmeleri eşliğinde uzmanlar, 2025 yılında Shiba fiyatının 0.0001 dolar olacağını düşünüyor. Raporun tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap