Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti!

Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti!

En son fiyat artışıyla Shiba Inu (SHIB), piyasa değerine göre birçok büyük şirketi geride bıraktı. Artık bir “meme stok”u olan GameStop’tan bile daha yüklü bir değeri var. İşte detaylar…

Shiba Inu, büyük şirketleri geride bıraktı

Shiba Inu (SHIB) şüphesiz şu anda dünyanın en popüler kripto para birimidir. Bu, SHIB’nin şu anki piyasa değerinin 14,41 milyar dolar seviyesinde olduğu gerçeğinden kanıtlanabilir ve bu, ünlü ABD oyun ve eğlence perakende şirketlerinden biri olan GameStop’un piyasa değeriyle kıyaslandığında çok daha fazladır. GameStop’ın değeri, şu anda 11,21 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti! 1
BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti! 2

Sadece GameStop değil, Shiba Inu da artık NYSE’de işlem gören, Robinhood Markets (10.35 milyar dolar), Zynga (10.29 milyar dolar), Domino’s Pizza (14,2 milyar dolar), GoDaddy (14,1 milyar dolar), Discovery (13,7 milyar dolar) dahil olmak üzere NYSE’de işlem gören saygın şirketlerin çoğundan daha değerli. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, Shiba Inu (SHIB) şu anda dünyanın en büyük 15. kripto para birimi olarak sıralanıyor.

SHIB ekosistemi genişledi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu köpek temalı para birimi, Ağustos 2020’de “Ryoshi” adlı anonim bir yaratıcı tarafından hayata geçirildi. İki yıldan kısa bir sürede elde edilen olağanüstü kazanımların ardından, güçlü bir topluluk ortaya çıktı ve Shiba Inu ekosistemini desteklemeye başladı. Bu topluluk artık yaygın olarak “SHIB Ordusu” olarak biliniyor. Bu topluluğun yardımıyla, SHIB şimdi kendisini şaka statüsünden çıkarmayı başarıyor ve ekosisteminde, yani gerçek dünyadaki kullanım durumlarından topluluk liderliğindeki yakma girişimlerine kadar bazı ciddi gelişmelerden geçmeye başlıyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: SHIB Bu Dev Şirketleri Geçti! 3

Her gün, yeni işletmeler Shiba Inu’yu bir ödeme yöntemi olarak benimsiyor veya borsalar, ticaret veya bahis amacıyla platformlarına sürekli olarak SHIB için destek ekliyor. Shiba Inu’nun Coinbase, Crypto.com, Binance, Kucoin, Huobi Global, Kraken ve diğerleri dahil olmak üzere 100’den fazla borsada listelendiği bildiriliyor. Dünya çapında 600’den fazla işletme artık SHIB’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap