Shiba Inu (SHIB) yatırımı, depo sorumlusuna işi bıraktırdı

Shiba Inu (SHIB) yatırımı, depo sorumlusuna işi bıraktırdı

Paylaş
Uzman Coin: Shiba Inu (SHIB) yatırımı, depo sorumlusuna işi bıraktırdı

Son haftalardaki düşüşüne rağmen en çok konuşulan ve piyasa değeri açısından en değerli kripto paralar arasında bulunmaya devam eden Shiba Inu (SHIB), geçen seneden bu yana gösterdiği sert yükselişle beraber birçok kişinin de hayatını değiştirmeyi başardı.

Amerikan medyasından Forbes’a konuşan ve adının Rob olduğunu belirten ancak soyadını ve yaşadığı yeri söylemeyen bir kişi, SHIB sayesinde işi bıraktığını açıkladı. 35 yaşında olan ve bir süpermarkette depo sorumlusu olarak çalışan bu kişi, şu ana kadar biriktirdiği parayı yavaşça artırmak amacıyla kripto paraları araştırmaya başladığını ve daha sonra Shiba Inu’ya geçiş yaptığını belirtti.

500 bin dolarlık SHIB çekti

İlk başta kripto para sepeti olduğunu ancak daha sonra yavaş yavaş tüm varlıklarını Shiba Inu’ya geçirdiğini belirten Rob, Şubat ve Mayıs ayları arasındaki dönemde 1200 kat artan Shiba’yı o dönemde bölüm bölüm çektiğini söyledi. 500 bin dolar değerde SHIB çeken yatırımcı, parayı banka hesabına gönderdikten sonra ağladığını çünkü fakirlikten gelen bir insan olduğunu belirtti.

Sürekli banka hesabını kontrol etti

Depo sorumlusu olarak yılda 68 bin dolar kazandığını ancak başarılı yatırımının ardından işi bıraktığını söyleyen Rob, SHIB ekosisteminin bazı varlıklarını da elinde bulundurmaya devam ettiğini söyledi. Kısıtlı arzından ötürü özellikle SHİB topluluğu tarafından övülen bir kripto para olan LEASH ve biraz da SHIB bulundurduğunu belirten Rob ayrıca ilk günlerde parasının bankada durup durmadığını sürekli olarak kontrol ettiğini dile getirdi.

3 ay önce sadece 3 milyar dolarlık piyasa değeri olan ancak şu anda 30 milyar dolar değerle Dogecoin’in de tahtını sallamaya devam eden Shiba Inu, özellikle yüksek arzı ve bol sıfırlı değeriyle yatırımcılarda “hızlı yükselecek” duygusu uyandırıyor ve Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkeden ciddi yatırımlar alıyor.

28 Ekim’de 0,000086 dolarla zirvesini yakalayan SHIB, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,000057 dolardan işlem görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap