Shiba Inu (SHIB) yakımları devam ediyor: Çeyrek trilyonu aştı

Shiba Inu (SHIB) yakımları devam ediyor: Çeyrek trilyonu aştı

Paylaş
Uzman Coin: Shiba Inu (SHIB) yakımları devam ediyor: Çeyrek trilyonu aştı

Kripto para tabanlı ilk plak şirketi olan Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, Ekim ayında başlattığı Shiba Inu yakım organizasyonunda dolaşımdan çıkan token’larla ilgili bilgi vermeye devam ediyor.

6.3 milyon dolarlık SHIB

Cooper, son olarak Twitter hesabından Ekim ayından bu yana yakılan SHIB adedinin çeyrek trilyonu aştığını ve 263 milyar olduğunu söyledi. Bu rakam SHIB’in şu anki piyasa değeri gözönüne alındığında yaklaşık 6.3 milyon dolar ediyor. Bigger Entertainment da SHIB yakımlarında ciddi şekilde rol oynayan bir şirket ve sonbahardan bu yana 1 milyarın üzerinde token yaktılar.

Ethereum balinalarının en çok tercih ettiği 2. token

Bilindiği üzere Shiba Inu, uzun süre Ethereum balinalarının elinde en fazla bulunan token konumunda kalmıştı. Daha sonra liderlik sırasını FTX borsasının token’ı olan FTT’ye kaptıran SHIB, şu anda da ikinci sıradaki yerini koruyor.

Eylül ayında müthiş bir fiyat hareketi başlatan SHIB, Ekim ayı sonunda ise 000086 dolarlık fiyatı ile kendi rekorunu kırmıştı. Biir dönem en büyük ilk 10 kripto para arasına da giren Shiba Inu, şu anda yaklaşık 000025 dolardan işlem görüyor. Fenomen token’ın Türkiye’de de ciddi bir topluluğu bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap