Shiba Inu (SHIB), oyun duyurusu ile hareketlendi

Shiba Inu (SHIB), oyun duyurusu ile hareketlendi

Paylaş
Uzman Coin: Shiba Inu (SHIB), oyun duyurusu ile hareketlendi

Shiba Inu, görünüşe göre, son dönemde daha da popüler hale gelen Blockchain tabanlı oyun alanına adım atıyor. Bu, projenin resmi Twitter hesabından yayınlanan teaser ile doğrulandı.

Shiba Inu’nun gönüllü lideri Shytoshi Kusama, 22 Kasım’da bu hafta “ShibArmy” için güzel haberler vereceğini açıklamıştı. Anonim isim, dün de “Söz verdiğim gibi, yarın Medium’da Shiba Inu Games hakkında ayrıntılar veren yeni bir yazı yayınlayacağım ve üst düzey bir oyun stüdyosuyla doğrudan çalışacak danışmanı/lideri tanıtacağım.” şeklinde bir duyuru yapmıştı.

Şimdi, hakkında neredeyse hiçbir ayrıntı verilmeyen Shiba Inu Games ile ilgili gelecek bilgiler bekleniyor.

Bugünkü duyuru, SHIB fiyatında da bir miktar etki yarattı. Piyasa değeriyle en büyük 12. kripto para, genel düşüşe rağmen birkaç dakika içinde yüzde 6 oranında yükseldi.

Bugünlerde oyunla meşgul olan Shiba Inu, Ekim ayında da NFT projesi Shiboshis’le iyi bir ivme yakalamıştı. Basılmalarının ardından piyasaya çıkan NFT’lerin taban fiyatı, 20 kat artarak 1.2 ETH’ye kadar yükselmişti.

SHIB, bugüne kadarki en yüksek seviyesini, 28 Ekim’de görmüştü. Fiyat o gün 0.0000885 dolara kadar tırmanmıştı. SHIB, 0.00004 dolarlık mevcut fiyatla zirvenin yüzde 50 altında bulunuyor. Yeniden eski zirveyi yaklamak için yüzde 100’ün biraz üzerinde bir artış gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap