Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı?

Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı?

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), uzun bir müddettir yatırımcılar için merak konusu. Bilhassa son haftalarda gerçekleşen dalgalı süreç piyasası nedeniyle birçok yatırımcı, Mayıs ayında Shiba Inu’nun fiyatının hangi istikamette ilerleyeceğini merak ediyor. Kripto para uzmanları ise bahis hakkında yorumlarını aktardı! İşte detaylar…

Popüler göğüs coin Shiba Inu (SHIB) Mayıs ayında üst taraflı bir performans sergileyecek mi?

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı yılın başından bu yana sağlam bir yükseliş gösterdi. Yeniden de, son vakitlerde piyasanındaha dalgalı olması nedeniyle, birçok yatırımcı SHIB’nin Nisan ayı boyunca gösterdiği düşüş performansının akabinde Mayıs ayında yükseliş eğilimine dönüp dönemeyeceğini merak ediyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 1

Bir öbür yandan Shiba Inu’nun bu ay düzgün bir alım olmasının birkaç nedeni var. Birinci olarak, göğüs token topluluğu süratle büyüyor ve birçok kişi projenin uzun vadeli potansiyeline inanıyor. Shiba Inu grubu, merkezi olmayan bir borsa, değiştirilemez token (NFT) platformu ve daha fazlasını içeren merkezi olmayan bir ekosistem geliştirmek için çok çalışıyor.

“Shibarium Tech” Telegram kümesindeki son gönderiler, Shiba Inu topluluğunun da Shibarium ile ilgili son gelişmeleri duymak için çaresiz olduğunu gösteriyor. Telegram kanalında Shytoshi Kusama’dan bilgi almak için bir dizi teşebbüste bulunuldu ve bireyler münasebet olarak Kusama’nın “Mayıs’tan evvel büyük haberler vereceği” kelamını hatırlattı. 27 Nisan itibariyle hala hiçbir haber alamadılar. Buna cevap olarak Kusama, transfer tokenleri de dahil olmak üzere Shibarium’da yapılan her şeyin büsbütün şeffaf ve “son derece halka açık” olduğunu vurguladı. Buna ek olarak, Shibarium grubunun sıkı çalıştığını da kelamlarına ekledi.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 2

Bununla bir arada uzmanlara nazaran Nisan ayının sonunda ya da Mayıs ayının başında Shibarium’la ilgili rastgele bir olumlu haber, Mayıs ayındaki göğüs coin fiyatı üzerinde olumlu tesirlere sahip olabilir.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 3

SHIB fiyat analizi

SHIB’nin şu anki fiyatı 0.00001026 dolar düzeyinde ve son 24 saatte yüzde 2,51 paha kaybetti. Bu düşüş eğilimi geçtiğimiz hafta boyunca devam etti ve SHIB pahasının yüzde 6,33’ünü kaybetti. Bu son kayıplara karşın, SHIB hala 6,05 milyar dolarlık hatırı sayılır bir piyasa kıymetine sahip.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 4

SHIB’nin fiyat hareketlerini tahlil etmek isteyen yatırımcılar için akılda tutulması gereken iki değerli düzey olduğunu belirtmek gerekiyor: dayanak düzeyi ve direnç düzeyi. Takviye düzeyi şu anda 0,0000095 dolar düzeyi olarak belirlenmiş durumda. Öte yandan, şu anda 0,00001 dolar olarak belirlenen direnç düzeyi, satıcıların piyasaya girme ve SHIB varlıklarını satma mümkünlüğünün yüksek olduğu fiyatı temsil ediyor ve fiyatı üzerinde aşağı istikametli baskı oluşturuyor.

SHIB’nin fiyatı 0,0000095 dolarlık dayanak düzeyinin altına düşerse, bu bir satış sinyali olarak görülebilirken, 0,00001 dolar direnç düzeyinin üzerinde bir kırılma yükseliş sinyali olarak görülebilir.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 5

TradingView göstergelerinde SHIB etrafındaki hassaslık büyük ölçüde düşüş eğiliminde ve 14’te satış öneriyor. Bilhassa bu sonuç, 13’te ‘güçlü satış’ bölgesinde duran hareketli ortalamaları (MA) ve 8’de ‘nötr’ olan osilatörleri özetlemektedir.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Mayıs’ta Güzel Bir Alım mı? 6

Sonuç olarak, Shibarium ile ilgili kıymetli gelişmeler olmadığı sürece SHIB fiyat hareketlerinin kripto para piyasasının daha geniş istikametinden etkilenmesi bekleniyor. Bu türlü bir senaryoda, göğüs coinin fiyatı büyük ölçüde ekosistemi ve topluluğu içinde kaydedilen ilerleme ve gelişmelere bağlı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap