Shiba Inu (SHIB) İtalyan Fast-Food Restoranı İle Paydaşlık Kurdu

Shiba Inu (SHIB) İtalyan Fast-Food Restoranı İle Paydaşlık Kurdu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB) İtalyan Fast-Food Restoranı İle Paydaşlık Kurdu

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir İtalyan fast-food restoranı Welly’s ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Welly’s, Shiba Inu köpeğini yeni maskotu haline getirerek ve SHIB’in anonim yaratıcısı Ryoshi’ye atıfta bulunarak yeni bir slogan benimsedi, şimdiden tam bir marka değişikliği gerçekleştiren restoran, menü ve pazarlama stratejisini de ayarladı.

SHIB, Welly’s Restoranında Ödeme Aracı Olarak Kullanılacak

Kusama, restoranın “son derece kaliteli yemekler” ile tanındığını söyleyerek, restoranda sağlıklı yemek seçeneklerinin de olacağını dile getirdi. Kusama şu ifadelere yer verdi;

“Welly’s bir burger restoranı ama vegan ve sağlıklı fast food seçeneklerini de sunacak. Bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız.”

Şu anda Napoli’de yalnızca bir yerde bulunuyor, ancak ekip dev merkezileşmiş holdingler ile ortaklık fikrini reddederek küresel ölçeğe ulaşmayı planlıyor. Geliştiriciler ayrıca, henüz piyasaya sürülmemiş bir layer-2 çözümü olan Shibarium’un yardımıyla blok zinciri tabanlı gıda takibini uygulama fikrini ortaya attılar.

Burger ve Meme Tokenlar

Tesla CEO’su Elon Musk kısa süre önce McDonald’s’tan Dogecoin’i kabul etmesini istedi, ancak fast-food devi bu isteği geri çevirdi.

Ünlü YouTuber MrBeast tarafından açılan restoran zinciri MrBeast Burger, geçtiğimiz günlerde Musk’ın gönderisini retweet etmesi halinde Dogecoin’e destek ekleyeceğini söyledi.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap