Shiba Inu (SHIB) ile ortaklık kuran restorana yüzlerce teklif geldi

Shiba Inu (SHIB) ile ortaklık kuran restorana yüzlerce teklif geldi

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) ile ortaklık kuran restorana yüzlerce teklif geldi

İtalya’nın Napoli kentinde tek bir dükkanı bulunan fast-food restoranı Welly’s geçtiğimiz hafta Shiba Inu (SHIB) ile yaptığı ortaklığın ardından adını kısa sürede dünyaya duyurdu. Shiba Inu hamlesi, restoran için müthiş bir reklam kampanyasına dönüşürken, tüm dünyadan birçok yatırımcı ise restorandan “franchise” almak için sıraya girdi!

Welly’s’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “franchise” için web sitesinden başvuru yapılabileceği belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Shiba ordusu, Welly sizi duyuyor. Gelen yüzlerce ‘franchise’ başvurusunun ardından hepinize hoşgeldiniz diyoruz. Franchise başvurularını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz”

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, Napoli merkezli fast-food restoranı ile ortaklık kurulduğunu duyurmuştu. Welly’s adlı restoran tamaiyle yeniden markalaşmaya gitmiş ve Shiba Inu’yu yeni ve resmi maskotu yapmıştı.

Restoranda ayrıca SHIB ve DOGE ödemeleri de kabul ediliyor. Shiba Inu ekibi ayrıca, Welly’yi McDonald’s ve Burger King gibi büyük fast-food restoran zincirlerinden ayırıyor ve Welly’s’in sağlıklı bir fast-food restoranı olduğunu iddia ediyor.

Restoran ayrıca müşterilerine bir süre sonra aldıkları menüler üzerinden NFT kazanma şansı da sunacak.

Ekim ayı sonunda ATH yapan ve rekor kıran Shiba Inu, haberin yazıldığı dakikalarda ise yaklaşık 0,000032 dolardan işlem görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap