Shiba Inu Rallisi Mi Geliyor? Beklentileri Yükselten Atılım

Shiba Inu Rallisi Mi Geliyor? Beklentileri Yükselten Atılım

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Rallisi Mi Geliyor? Beklentileri Yükselten Atılım

“SHIB ordusu” olarak bilinen Shiba Inu topluluğu, Ağustos ayında aylık SHIB yakımlarını Temmuz ayına kıyasla iki katına çıkardı. Buna nazaran kayda kıymet bir muvaffakiyet elde etti. SHIB tokenlerinin sirkülasyondan değerli ölçüde azaltılması kripto para dünyasında büyük ilgi görüyor. Zira mevzunun fiyat ile bir korelasyonu kelam konusu. Ayrıntılara bakalım.

Ağustos ayı Shiba Inu yakımı: Devasa sayılar kelam konusu

Shibburn kripto takipçisi yakın vakitte attığı bir tweet’te, Ağustos ayı boyunca 763 başka süreçle 5.715.986.938 Shiba Inu tokeninin “ölü cüzdanlara” aktarıldığını bildirdi. Bu sayı, toplam SHIB yakımının 2.094.566.264 token olduğu Temmuz ayına kıyasla dikkate paha bir artışı temsil ediyor. Meyyit cüzdanlara yol açan süreç sayısı neredeyse iki katına çıkış var. Buna nazaran Temmuz ayında 412 iken Ağustos ayında 763’e yükseldi.

Diğer taraftan Son Shiba Inu yakımı beklentileri de artırıyor. Buna nazaran Ağustos ayındaki SHIB yakma faaliyetleri etkileyici bir duruma işaret ediyor. Lakin son 24 saatlik devirde yakma faaliyetlerinde bir azalma kelam konusu. Shiba Inu topluluğu bu vakit dilimi içerisinde 25.100.470 SHIB coin’i yok etmeyi başardı. Buna nazaran yaklaşık 100.000.000 SHIB’in yakıldığı bilhassa faal bir Perşembe gününe kıyasla %74,94’lük bir azalmayı yansıttı.

Layer 2 blockchain Shibarium beklentileri artırıyor

Layer 2 blockchain Shibarium’un piyasaya sürülmesi Shiba Inu topluluğu içinde iyimserliği artırıyor. Ana ağ üzerinde gerçekleştirilen her süreçle birlikte SHIB yakımlarının kıymetli ölçüde artacağı öngörülüyor. Sonuç olarak trilyonlarca SHIB tokeninin aylık ve hatta muhtemelen haftalık olarak yakılması bekleniyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Rallisi Mi Geliyor? Beklentileri Yükselten Atılım 1

Özellikle, Shibarium’da BONE tokenleri ile ödenen gaz fiyatlarının bir kısmı ayrılacak. Başka taraftan sonunda Shiba Inu tokenine dönüştürülerek sirkülasyondaki tokenlerin daima olarak azaltılmasına katkıda bulunacaktır.

Shibarium metrikleri yükselişte

Shibariumscan explorer’dan alınan bilgiler Shibarium için umut verici işaretler gösteriyor. Perşembe gününden bu yana toplam süreç sayısı 599.968’den 718.601’e yükseldi. Buna nazaran bir gecede yaklaşık 118.000 süreç artışına işaret etti. Ayrıyeten, Shibarium’a bağlı cüzdan sayısı 31 Ağustos’taki 431.972 sayısının akabinde 1,5 kat artarak 663.250’ye ulaştı.

BTC Piyasası: Shiba Inu Rallisi Mi Geliyor? Beklentileri Yükselten Atılım 2

Sonuçta, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Ağustos ayı Shiba Inu yakımında değerli bir artışın olduğunu görüyoruz. Buna nazaran bir evvelki ayın sayılarını ikiye katladı. Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle birlikte, Shiba Inu topluluğu token arzında daha da büyük düşüşler yaşamaya hazırlanıyor. Ayrıyeten Eylül ayına yönelik olarak olumlu başlangıcını sağlamlaştırıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap