Shiba Inu geliştiricileri artık de Shiba’ya özel soğuk cüzdan için düğmeye bastı

Shiba Inu geliştiricileri artık de Shiba’ya özel soğuk cüzdan için düğmeye bastı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu geliştiricileri artık de Shiba’ya özel soğuk cüzdan için düğmeye bastı

Investing.com – Shiba topluluğu, Shibarium Discord hesabında bahsedilen Shina Inu ekosistemine özel piyasaya sürülmesi planlanan soğuk cüzdan gelişmesiyle heyecanlandı. 

Yapılan açıklamada Shiba Inu geliştiricilerinin ekosisteme özel bir soğuk cüzdan donanımı piyasa çıkarmak için kimi kuruluşlarla görüşmelerine devam ettiği bildirildi. Soğuk cüzdanın son teknolojiye ve özel bir dizayna sahip olacağından bahsediliyor. Projenin şimdi fikir basamağında olduğu görülürken daha fazla detay verilmedi ve lansman tarihi şu an bilinmeyen. 

Bunun yanında Shiba Inu ekosistemine özel bir soğuk cüzdan donanımının çıkarılması, ekosistemin altyapısını kıymetli ölçüde geliştirebileceği düşünülüyor. Kripto varlıkları çevrimdışı bir halde saklamaya yarayan soğuk cüzdan donanımı sayesinde yatırımcılar varlıklarını muhtemel siber akınlardan da koruyabiliyorlar. Bu yolla SHIB yatırımcıları, varlıklarını inançlı formda uzun vadeli tutabilme kabiliyetine de sahip olacak. 

SHIB yatırımı yapan yatırımcı sayısı ve kripto sanayisinde her geçen yıl artan siber hücumlar göz önüne alındığında Shiba Inu ekosistemi varlıklarını saklamak için soğuk cüzdan donanımı üzere inançlı bir alternatifin gündeme gelmesi topluluk tarafından memnuniyetle karşılandı. 

Son raporlara nazaran 2023’ün birinci çeyreğinde kripto para dalından siber taarruz yoluyla yaklaşık 320 milyon dolar pahasında kripto varlık çalındı. Son olarak Bitrue platformuna yapılan siber atak esnasında 172 milyar SHIB tokeninin çalındığı kaydedildi.

Shiba topluluğu Shibarium’a odaklanmış durumda 

Shiba Inu ekosistemi son devirlerde Shibarium’un Beta ağını merakla izliyor. Ekosistemde katman-2 tahlili olarak hizmet verecek olan Shibarium’un ana ağ lansmanı sonrası SHIB yakımlarına değerli bir katkı sağlayacağı düşünülürken bu aktivitenin uzun vadede SHIB fiyatına olumsuz yansıması bekleniyor. Shiba geliştiricileri, başka yandan Metaverse alanında da varlıklarını sürdürme niyetiyle SHIB: The Metaverse projesiyle ilgili çalışmalarına devam ediyor. 

SHIB fiyatı, Nisan ayı ortasında 0,000011 dolar bandında gelen satışlarla 0,00001 dolar takviyesine kadar geriledikten sonra bu bölgede yatay hareket etmeye başladı. SHIB, dünden bu yana sabit kalırken bir haftalık dönemde %3 bandında düşüş kaydetti. Yılbaşından bu yana ise %27 kıymet çıkarıyla ilerliyor. 

Yazar: Günay Caymaz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap