Shiba Inu Durmuyor: Yeni İştirakin İpucunu Verdi!

Shiba Inu Durmuyor: Yeni İştirakin İpucunu Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Durmuyor: Yeni İştirakin İpucunu Verdi!

Eleştirmenleri çürütmek için Shiba Inu (SHIB), meme coin kategorisine özgü olmayan yeni projeleri sunmaya devam ediyor. En son gelişmede Shiba, 14 Şubat’ta resmi Twitter hesabından birçok topluluk üyesinin kafasını karıştıran küçük bir tanıtım videosu yayınladı. 21 saniye süren videoda “sonsuza kadar ve her zaman benim ol” ifadesi yer aldı.

Forever 21 giyim serisi ile işbirliği şansı var mı?

Twitter’da KalAlden olarak bilinen Shiba Inu topluluğunun bir üyesi, videonun ne anlama geldiğine dair ilginç bir teori ileri sürdü. Videonun Forever 21 giyim koleksiyonuna gönderme yaptığını ima eden KalAlden, şu tespitleri yapıyor:

Video 21 saniye uzunluğundaydı ve tweet’te “sonsuza kadar” (forever) kelimesini içeriyordu. Çitanın kıyafeti de 0:11 saniyedeki görüntülerde görüldü.

KalAlden’e göre, Shiba Inu ve Forever 21 arasında bir işbirliği olması çok muhtemel. Ancak ittifakın temeli, kamuoyuna açıklanana kadar bir sır olarak kalacak. Forever 21, genellikle FOREVER 21 olarak bilinir, Los Angeles, California merkezli bir moda işletmesidir. Şirketin 2017 satışları 3.4 milyar dolardı. Ayrıca, eToro 13 Şubat’ta Shiba Inu topluluğunun sabrını büyük duyurudan önce test eden başka bir video teaser yayınladı.

eToro, Shiba Inu topluluğunun sabrını zorluyor

İsrail merkezli kripto para borsası eToro, “Bu gece oyunun ikinci yarısına kadar bekleyin” ifadesiyle 6 saniyelik başka bir video teaser yayınlayarak Shiba topluluğunun sabrını test etti. 13 Şubat 2022’de bugün yapılması planlanan büyük duyurudan “önce geliyoruz” dedi. Bir hot dog standı ve şaşkınlıkla gökyüzüne bakan insanlar videoda görülebilir.

Videodaki Hot Dogs Café, Welly’nin burger restoranı ile Shiba veya ilk SHIB Markalı restoran arasındaki yakın tarihli ilişkiye bir referans olabilir. Daha önce, 8 Şubat 2022’de, finansal hizmetler işletmesi eToro, bir Japon köpek ırkı olan Shiba Inu’nun kaldırımda durup bir şey arıyormuş gibi görülebildiği ilk video tanıtımını yayınladı. eToro henüz haberlerle ilgili herhangi bir kamu duyurusu yapmadı. Bununla birlikte, her iki teaser tarafından sağlanan ipuçları, şirketin kısa süre içinde Shiba ile ilgili büyük bir duyuru yapacağını gösteriyor. Kriptokoin.com olarak gelişmeleri aktarıyor olacağız.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap