Shiba Inu Durmuyor: Web3 Platformu SHIB’i Sepete Ekliyor!

Shiba Inu Durmuyor: Web3 Platformu SHIB’i Sepete Ekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu Durmuyor: Web3 Platformu SHIB’i Sepete Ekliyor!

Son zamanlarda, şimşek hızında ve ödüllendirici ticaret için sunan bir web3 kripto ödeme ağ geçidi olan PayBolt, platformunda Shiba Inu (SHIB) için destek eklediklerini açıkladı. Artık PayBolt’un sistemi ile kullanıcılar, SHIB tokenlarını kullanarak satın alım gerçekleştirebilecek.

PayBolt, Shiba Inu desteğini duyurdu

PayBolt, paylaştığı bir tweet’inde SHIB’i ödeme seçeneği sepetine eklediğini duyurdu. Artık SHIB sahipleri, PayBolt’un sistemini kullanarak SHIB tokenları karşılığında kahve, akşam yemeği, giysi, elektronik veya ihtiyaç duydukları her şeyi satın alabilecekler. PayBolt, yalnızca ticaret için oluşturulmuş bir Web3 zincirler arası kripto para birimi ödeme ekosistemidir. Kripto ödeme ağ geçidi, müşterilerden kripto şeklinde ödeme alır. Bilgileri doğrulamak için mütevelli, işlemci, takas odası, borsa, borsa kuruluşu gibi bağımsız üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan traderlara ödemeleri ulaştırır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu Durmuyor: Web3 Platformu SHIB’i Sepete Ekliyor! 1

PayBolt, ışık hızında işlemler sağlamak için zincirler arası köprüleme yeteneklerine sahip yerel PAY tokenını kullanır. PAY tokeni Binance Smart Chain (BSC BEP-20) temellidir. Ayrıca şirket, 2025’in sonuna kadar kripto para ödeme ekosistemi aracılığıyla 1 milyon tradera ulaşmayı ve 100 milyar dolarlık işlem hacmini güçlendirmeyi hedefliyor.

SHIB yakımı devam ediyor

Tüm bunların yanı sıra, Shiba Inu’nun yakılması tüm hızıyla devam ediyor ve ciddi bir ilgi görüyor. SHIB yakmaya katkıda bulunmak için giderek daha fazla topluluk liderliğindeki girişimler yağıyor ve herkesin SHIB fiyatını 1 cent işaretine çıkarmak için aynı hayali var. Hatta bu hayalin ismi bile var: “1CentDream”.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu Durmuyor: Web3 Platformu SHIB’i Sepete Ekliyor! 2

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere en son NOWPayments, traderların gösterge tablolarına isteğe bağlı yakım özelliğini kullanarak SHIB ve LEASH için yeni yakım mekanizmasını başlattı. Ayrıca geçtiğimiz iki gün boyunca, meme’den ilham alan kripto para biriminin yakım oranı yüzde 12.000’in üzerine çıktı. Son birkaç gün içinde 2.2 milyardan fazla token yakıldı. Token yakımlarının, SHIB’i erişilemeyen adreslere göndererek ve tokenları etkili bir şekilde dolaşımdan kaldırarak yapıldığını belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap