Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış!

Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu (SHIB) ekosistemi büyüyor ve birçok yatırımcının gözü, yaklayan metaverse projesi Rocket Pond’un üzerinde bulunuyor. Bununla birlikte yakın vakitte duyurulan Rocket Pond projesi ile birlikte uzmanlar, Shiba Inu’ya odaklandı! İşte detaylar…

Uzmanlar yaklaşan SHIB Metaverse projesine odaklandı!

Shiba Inu metaverse projesi, Rocket Pond olarak isimlendirilecek olan en yeni merkezinin tamamlanmış dizaynını açıklamak üzere. Shiba Inu takımı, önümüzdeki günlerde Rocket Pond’un ortaya çıkması ve oyuncuların arazi kazanabileceği bir turnuva da dahil olmak üzere bir metaverse dünyası için birtakım gelecek planlarını açıkladı.

BTC Piyasası: Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış! 1

Rocket Pond, Shiba Inu’nun metaverse projesini oluşturan 11 merkezden biri olarak karşımıza çıkıyor. Raporlara nazaran Shiba grubu birinci olarak 13 Eylül 2022’de Rocket Pond kompleksinin siyah-beyaz bir taslağını paylaştı. Üç gün sonra, kullanıcılara metaverse’in çıkış yaptığında nasıl görüneceğine dair bir fikir vermek için merkezin renkli bir tasarımı yayınlandı. “SHIB: The Metaverse” olarak isimlendirilen proje, Shiba Inu ortamının yararını artırmayı amaçlıyor. SHIB geliştiricileri Pazartesi günü yaptıkları bir güncellemeyle bu yılın Aralık ayında açılmasının planlandığını duyurdu. SHIB takımı bir blog yazısında, Rocket Pond’un hem Shiba Inu’nun kıssasını görseller aracılığıyla anlatmak hem de uzak bir “dağların içinde zımnî bir tatil yeri” hissi uyandırmak için tasarlandığını açıkladı.

Bununla birlikte Merkezin dizaynında Glenwood Caverns Macera Parkı ve Tahoe Gölü üzere çeşitli Amerikan tatil beldelerinden esinlenildiği tabir ediliyor.

Shiba Inu Metaverse projesi için kullanıcılar tarafından yaklaşık 100.595 arsa oluşturulacak. Arazi sahipleri, topraklarının yardımıyla oyun için materyal toplayabilecek ve mükafatlar kazanabilecek. Bir finansal ödüllendirme tekniği de üzerinde çalışılıyor ve geliştiriciler her iştirakçinin inşaat ve idare için kendi çalışma alanına sahip olduğundan emin olmak istiyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi

Popüler memecoin SHIB, yakın vakitte yaptığı duyurular ile birçok yatırımcının dikkatini çekti. Uzun müddettir bir yükseliş bekleyen yatırımcılar için bu duyurular, epey kıymetliydi. Son 24 saatlik süreç içerisinde tanınan memecoin Shiba Inu, yüzde 1,1 düşüş yaşadı ve anlık olarak 0.00001026 dolardan süreç görüyor. Son bir haftalık süreçte ise tanınan memecoin yüzde 2,5 paha kaybı yaşadı. Projenin piyasa kıymeti ise anlık olarak 6 milyar doları aşıyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış! 2

Peki, Metaverse nedir?

“Metaverse” tabiri, kullanıcıların öteki kullanıcılar ve dijital öğelerle büsbütün sürükleyici ve birbirine bağlı etkileşimlere girebildiği sanal bir ortamı söz eder. Gerekli teknolojiye sahip herkesin çevrimiçi olarak erişebileceği epeyce büyük bir sanal gerçeklik alanı üzere fonksiyon görür.

BTC Piyasası: Shiba Inu Büyüyor: Yaklaşan Metaverse Projesine Bir Bakış! 3

Avatarlar bu sanal ortamda oyun oynamak, toplumsallaşmak, alışveriş yapmak ve hatta çalışmak dahil lakin bunlarla hudutlu olmamak üzere çok çeşitli emeller için kullanılmaktadır. Uzmanlara nazaran Metaverse, internetin geleceğinde insanların irtibat kurma ve çevrimiçi gereçlerle etkileşim kurma metotlarını kökten değiştirme potansiyeline sahiptir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap