Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak?

Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak?

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak?

Shiba Inu Katman-2 ağı Shibarium ile etkileşime giren toplam cüzdan sayısı, main-net köprüsünün en güzel formda çalışmaya başlamasından bir haftadan kısa bir müddet sonra, bugün 1 milyon sonunu aştı. Bununla birlikte SHIB fiyatı piyasayla paralele hareket ediyor. Bu ortamda, yapay zeka Eylül sonu için SHIB fiyatını iddia ediyor.

Shibarium cüzdanları 1 milyonu geçti

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shibarium köprüsü 28 Ağustos’ta tekrar faaliyete geçmeden evvel süreç gecikmeleri ve süreksiz olarak erişilemeyen fonlar üzere problemlerle karşılaştı. Fakat, baş geliştirici Shytoshi Kusama, fonlarının “güvende” olduğunu belirterek topluluğun kaygılarını yatıştırdı.

Shibarium Scan datalarına nazaran, köprü 1 milyondan fazla cüzdanın iştirakine şahit oldu. Bu kullanıcılar toplu olarak 783.000’in üzerinde süreç gerçekleştirdi. Böylelikle, günlük ortalama süreç sayısı yaklaşık 73.640 oldu. Bilhassa, Blockchain’in toplam blok sayısı şu anda 421.736 düzeyinde.

BTC Piyasası: Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak? 1Shibarium İstatistikleri. Kaynak: Shibarium Scan

Bu gelişmeler Shiba Inu topluluğu için değerli bir işaret

İşlemlerdeki artışa karşın, bu durum köprüde kilitli toplam varlıklarda şimdi kayda paha bir artışa dönüşmedi. Şu anda bu sayı 1,16 milyon dolar üzere mütevazı bir düzeyde duruyor. DeFillama dataları, ağdaki kilit oyuncuların başta DogSwap ve MARSWAP olmak üzere merkezi olmayan borsalar olduğunu gösteriyor. Bu platformlar toplam TVL’nin yaklaşık 1 milyon dolarını oluşturuyor.

Bu ortada, cüzdan adreslerindeki ve süreç faaliyetlerindeki değerli artış, Shiba Inu topluluğu içinde kayda bedel bir eğilime işaret ediyor. Bu proje, SHIB’yi meme tabanlı bir token olmaktan çıkarması amaçlıyor. Bu doğrultuda, pratik yararı olan bir tokena dönüştürme potansiyeli vaat ediyor.

SHIB fiyatı yüksek yakma oranına karşın çaba ediyor

Artan süreç aktivitesi hem ağ hem de SHIB tokenleri için uyguna işaret. Zira, her süreç Shiba Inu tokenlerinin yakılmasıyla sonuçlanıyor. Son Shibburn dataları son 24 saat içinde 71,45 milyon tokenin yakma cüzdanlarına gittiğini ortaya koyuyor. Bu artış, Shibarium süreçlerinin Shiba Inu’nun geniş token arzını azaltmada sahip olabileceği kıymetli tesirin altını çiziyor. Böylelikle, bir evvelki güne kıyasla yanma oranında %192’lik dikkate kıymet bir artışa işaret ediyor. Bilhassa, Shibarium’un lansmanına denk gelen Ağustos ayında yaklaşık 6 milyar token yakıldı.

BTC Piyasası: Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak? 2SHIB Fiyat Performansı

Shibarium umut verici bir performans sergiliyor. Bununla birlikte, alakalı tokeni Shiba Inu (SHIB) kıymetli zorluklarla karşılaştı. Geçtiğimiz hafta SHIB %3,7 oranında bedel kaybetti. Ayrıyeten, aylık datalara nazaran token %4,5’lik bir kıymet düşüşü yaşadı. Bu ortada, SHIB’nin fiyatındaki bu düşüş eğilimi birkaç aydır devam ediyor.

Yapay zeka Eylül sonu için Shiba Inu fiyatını belirledi

Shiba Inu (SHIB) fiyat performansı, kripto piyasasında son haftalarda dingin bir eğilim sergiledi. Shibarium’un yine piyasaya sürülmesinin akabinde, SHIB bir sefer daha büyük ilgi topladı. PricePredictions, Eylül ayında SHIB’nin potansiyel fiyat yörüngesini belirlemek için yapay zeka algoritmalarını kullandı. Son iddialar SHIB’nin 30 Eylül 2023’te 0,0000073 dolardan süreç görmeye hazır olduğunu gösteriyor. Bu varsayımlar, SHIB’in 0,0000079 dolar olan mevcut fiyatına kıyasla %7,5’lik bir düşüşe işaret ediyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Bir Eşiği Daha Aştı! SHIB Fiyatı Ay Sonunda Ne Olacak? 330 Eylül 2023 için SHIB fiyat kestirimi. Kaynak: PricePredictions
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap