Shiba Inu, 3 Büyük Haberi Duyurdu: İştirak da Var!

Shiba Inu, 3 Büyük Haberi Duyurdu: İştirak da Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu, 3 Büyük Haberi Duyurdu: İştirak da Var!

Popüler göğüs coin’i Shiba Inu grubu özelleştirilmiş soğuk SHIB cüzdanı üzerinde çalışıyor. SHIB Metaverse takımı ‘sırları ortaya çıkarma’ kelamı vererek değerli bir duyuru yaptı. Shiba Inu topluluğunun kimi üyeleri, Shytoshi Kusama’nın Twitter coğrafik pozisyon durumundaki bir değişikliği fark etti.

Shiba Inu, cüzdan için Huobi ile iştirak kurmayı hedefliyor

SHIB topluluğunun Twitter’da LucieSHIB olarak bilinen vokal üyesi Lucie Sasnikokva, Shiba Inu Discord kanalından bir ekran imajı paylaştı. Lucie, SHIB grubunun Shiba Inu için soğuk bir cüzdan üzerinde çalıştığını söylüyor. Ayrıyeten, iki üst seviye kripto sanayisi oyuncusu ile iştirak kurmayı hedeflediğini kaydediyor.

SHIB grubunun Discord’daki Shibarium1 isimli bir üyesi, önde gelen Huobi borsası ve Blockchain ve akıllı kontratlarla ilgilenen değerli bir şirket olan CertiK ile bir ANCAK (“bana bir şey sor”) oturumuna hazırlandıklarını yaydı. Bildiride ayrıyeten “özelleştirilmiş bir Shib soğuk cüzdanına sahip muhtemel bir paydaşlık yahut işbirliği” hakkında da konuşuluyor. Shibarum1 kullanıcısı, şu anda geliştirilmekte olan SHIB cüzdanının “ilginç bir teknolojiye ve görünüme” sahip olacağına kelam veriyor. SHIB takımı hakikaten de kendi özelleştirilmiş soğuk kripto cüzdanını piyasaya sürerse, Shiba Inu’yu yalnızca bir göğüs coin’inden gerçek bir varlık ve yatırım aracına dönüştürmek için öbür bir adım olacak.

Bu haber, Puppynet isimli Shibarium beta sürümünün lansmanından neredeyse iki ay sonra geldi. O tarihten bu yana test-net’e 14 milyondan fazla cüzdan bağlandı. Ayrıyeten, üzerinde 4,6 milyondan fazla süreç gerçekleştirildi.

Shytoshi Kusama’nın yeni Twitter durumu SHIB Army’yi şaşırtıyor

Twitter’daki Shiba Inu topluluğunun kimi üyeleri, SHIB önderi Shytoshi Kusama’nın Twitter coğrafik pozisyon durumundaki bir değişikliği fark etti. Daha sonra, kamuoyunun dikkatini bu hususa çektiler. Shytoshi bugün Cambridge, Massachusetts’te bulunuyor. Kural olarak, Kusama’nın Twitter durumundaki bir değişiklik, Shibarium ve genel olarak Shiba Inu ekosistemi üzerindeki çalışmalarda bir çeşit gelişmeye işaret ediyor.

Bu yılın başlarında Shytoshi pozisyon durumunu “Lab”, “The Situation Room” vb. olarak değiştirdi. Cambridge’in BT geliştirmeyle ilgili bir şey tabir etmesi pek mümkün değil. Bu yüzden, Shytoshi’den gelen ipucu, şayet varsa, belirsizliğini koruyor. Son vakitlerde, Shibarium Telegram sohbet odası “Shibarium Tech “de Kusama, son vakitlerde Katman-2 protokolünde rastgele bir güncelleme olmadığını açıkladı. Bu Blockchain’le ilgili tüm faaliyetler ve üzerindeki tokenlar halka açık. BU nedenle, çok sayıda güncelleme yapıldığını belirtti. “Devam etme modundayız,” diye ekledi.

Shiba Inu Metaverse grubundan kıymetli bir duyuru

Shiba Inu geliştiricileri, birkaç gün içinde Rocket Pond isimli diğer bir metaverse merkezinin görüntü önizlemesini yayınlayacaklarını duyurdular. Resmi Shiba Inu token hesabı daha sonra bu gönderiyi retweet ederek Twitter sayfasında paylaştı. Rocket Pond, geçen yıl sanat konseptleri SHIB ordusuna açıklanan 11 metaverse merkezinden biri. Bu merkezler, SHIB Metaverse’de ortak erişim için olacak. Lakin bunlar, satışa sunulmayacak sanal arazi kesimleri.

BTC Piyasası: Shiba Inu, 3 Büyük Haberi Duyurdu: İştirak da Var! 1

İlk olarak, Roket Pond sanat konsepti geçen yılın Eylül ayı ortasında ortaya çıktı. Bu merkez, bir kripto paranın yeni ufuklara ulaşma ve fiyatının aya gitme gücünü ve potansiyelini sembolize ediyor. Merkezin başlığındaki “roket” kısmı buna vurgu yapıyor. Ayrıyeten, roket emojileri çoklukla Twitter’da bir fiyat artışını göstermek için kullanılır. Geliştiricilere nazaran roketler birebir vakitte keşfi, yeni dünya dışı toprakların keşfini, seyahatleri ve teknolojiyi sembolize ediyor.

Şimdi, The Third Floor animasyon stüdyosu ile işbirliği içinde metaverse ve tüm hub’ları üzerinde çalışan geliştirici takım, yalnızca birkaç gün içinde bu hub’ın bir görüntü teaser’ını yayınladı. Bu bağlamda, “Rocket Pond’un sırlarını ortaya çıkaracaklarını” belirttiler.

WAGMI Temple’ın alfa önizlemesi açıklandı

WAGMI Temple ismi verilen 11 merkezden biri bu yıl Mart ayında yeni Shiba Inu web sitesiyle birlikte SHIB Army’ye sunuldu. Kripto dünyasında WAGMI “hepimiz başaracağız” manasına gelen tanınan bir kısaltmayı temsil ediyor. Bu görüntü, WAGMI Temple merkezi ve onu çevreleyen sanal topraklar üzerinde bir uçuş görüyoruz. Ayrıyeten, izleyicilerin Shiba Inu heykelleri, hoş köprüler, yeşil çimenlerde geyikler, meditasyon için bir oyuk, bir şelale ve daha pek çok şeyle sakin bir ırmak kıyısını izlemesi mümkün.

Hollywood’un metaverse ilgisi artıyor!

Shiba Inu’nun danışmanı Marcie Jastrow, Hollywood’un metaverse olan ilgisinin önümüzdeki on yıllarda canlı aksiyon sinemaları ve animasyon sinemaları yapmaya yönelik olduğuna dair bir ipucu paylaştı. Jastrow kısa bir mühlet evvel oyun, sinema ve cümbüş alanlarından çeşitli profesyonellerin ve teknoloji yenilikçilerinin son trendleri ve gelişmeleri tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir ortaya geldiği yıllık bir aktiflik olan NAB Show’a katıldı. Bu ortada, Marcie Jastrow’un SHIB Metaverse ile yeni marka iştiraklerinden sorumlu olduğunu belirtelim. Bu nedenle, muhtemelen Hollywood yapımcılarının dikkatini çekmedeki rolü gelecekte değerli olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap