Shiba Inu 1 Doları Geçebilir Mi? Değerli İddia Çıktı!

Shiba Inu 1 Doları Geçebilir Mi? Değerli İddia Çıktı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu 1 Doları Geçebilir Mi? Değerli İddia Çıktı!

Geçen yıl, meme coin’i Shiba Inu (SHIB) %45.000.000 arttı. Kripto analisti Jet Encila’ya göre Çarşamba gününden itibaren odak noktası, gelecekteki yüzde artışları yapmaktan ziyade, büyük bir dönüm noktasına ulaşmak olacak. SHIB’in şu anki fiyatı 0,000002585 dolar, analiste göre SHIB’in 1 dolar eşiğine ulaşması ve bunu aşması için aşağıdaki olaylardan en az ikisinin gerçekleşmesi gerekiyor. Jet Encila’nın analizlerini ve yorumlarını kendi anlatımıyla Kriptkoin.com okuyucuları için hazırladık.

Shiba Inu yakma işlemleri

Büyük bir token yanması meydana gelmeli. Kripto paralar yakılma işlemi ile dolaşımdan çıkarılır. Ayrıca, daha az arz daha yüksek bir fiyatı destekler. Basit gerçek şu ki, bugün dolaşımda 1 dolarlık engeli aşmak için çok fazla SHIB tokeni var.

Mevcut dolaşım arzı 549 trilyon token. Her bir token bir dolar değerinde olsaydı, kripto paranın piyasa değeri 549 trilyon dolardan fazla olurdu. Bu, tüm kripto para piyasasından daha fazlası. Ve teknoloji devleri Apple ve Amazon’dan daha büyük. Bu iki şirketin her birinin değeri 2,7 trilyon dolar ve 1,5 trilyon dolar.

SHIB kripto para yanma işlemleri gerçekleştiriliyor. Bigger Entertainment, Burns’ü ağırladı. Sevgililer Günü’nde yaklaşık 370 milyon Shiba Inu token’i yakıldı. Ancak, 1 dolara ulaşmak için token arzında önemli bir düşüş gerektiğinden, büyük arzı azaltmak yeterli değil.

BTC Piyasası: Shiba Inu 1 Doları Geçebilir Mi? Değerli İddia Çıktı! 1Günlük grafikte SHIB toplam piyasa değeri 14.716 milyar dolar / Kaynak: TradingView

Token’i yeniden markalama

Shiba Inu, etkin bir şekilde rekabet edebilmek için kendisini yeniden markalaştırabilir. Bugünün zorluğu, uyum sağlaması. Bu bir ERC-20 tokeni ve sadece firmalarda işlem yapmak veya ödeme yapmak için kullanılıyor.

Örneğin SHIB, merkezi olmayan uygulamaları barındıramaz. Bu, kripto para biriminin geleceği üzerindeki etkisini sınırlıyor. Shiba Inu bir katman-2 çözümü üzerinde çalışıyor. Bu, işlemleri hızlandırır ve para tasarrufu sağlar. Oyuncu, token’lerini bu ağa taşıyabilir ve kullanımlarını genişletebilirse parlayabilir.

BTC Piyasası: Shiba Inu 1 Doları Geçebilir Mi? Değerli İddia Çıktı! 2

Shiba Inu metaverse hamlesi

Önemli ilerlemeler sağlamak için SHIB, metaverse’deki varlığını hissettirmeli. Shiba Inu’dan yapılan son duyurular, şirketin sanal alemdeki projesinin bu yıl açıklanacağını belirtti. Ancak, halkın sanal olarak arazi satın almasına izin verileceğini biliyoruz. Bu, diğer kavramların yanı sıra Sandbox ve Decentraland ile ilgili.

Sonuç olarak, Shiba Inu bu durumda hiçbir şey üretmiyor. Proje başlar ve hatırı sayılır bir takipçi kazanırsa, SHIB’nin değeri katlanarak artabilir. Şimdi asıl mesele, bunların hepsinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği. Bu düşünülebilir, ancak pek olası görünmüyor.

Son 24 saatte SHIB işlem hacmi, önceki güne göre %34,55 artışla 1.333.281.116.13 dolar oldu. SHIB fiyatı ise son 24 saatte %4,41 artarken, 7 günlük fiyat değişimi -%18,34 oldu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap