SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor!

SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor!

9 Şubat, birden fazla altcoin projesinin dev haberlerini duyurduğu ve piyasa genelinin yükselişte olduğu yeşil bir gündü. Bu yazıda, SHIB ve DOGE toparlanırken son 24 saatlik kazancını %800’e ulaştıran oyna-kazan oyunu Dogecolony’i (DOGECO) harekete geçiren gelişmelere göz atalım. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okuyamaya devam ediniz.

SHIB ve DOGE bakakaldı, DOGECO uçuyor

Bugün, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) toparlanma sürecini sürdürürken, köpek temalı bir kripto para birimi son 24 saatlik kazancını %800’e ulaştırdı. Dogecolony (DOGECO), böylece Bitcoin ve Ethereum karşı neredeyse %800 değer kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %3,41 yükselişle 0.1594 dolardan işlem görüyor. Kendi kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu ise aynı süreçte %11,9 yükseldi ve geçen haftaya göre %50’lik performansıyla 0.00003343 dolara ulaştı. Peki, DOGECO neden yükseliyor?..

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor! 1

Dogecolony (DOGECO), 1-30 seviyeye ayrılan bir metaverse oyununa sahip ve DOGECO oyna-kazan ekosisteminin ödül mekanizmasını işletiyor. Oyun web tarayıcı üzerinden oynanabildiği için oldukça popüler. Fiyatı harekete geçiren gelişmede, projenin arkasındaki geliştirici ekip demo olarak oynanabilen bir oyna-kazan oyununu piyasaya sürdüğünü duyurdu:

DogeColony NFT’ler, her biri farklı bir tarza sahip eğlenceli ve benzersiz sanat eserleridir. Sahipler DogeCo oyna-kazan oyununda NFT’leri olarak oynayabilecekler. Birkaç şanslı cüzdan ekstra güç, ekstra can ve oyun içinde kullanabilecekleri silahlar kazanacak.

Dogecolony (DOGECO) nedir?

Dogecolony, Finexbox borsasında listelenen oyna-kazan token’e sahip. Şu anda ekibin demo olarak yayınladığı 1-30 arası seviyelerden oluşan ve basitçe web tarayıcıları üzerinden oynanabilen bir oyun sunuyor. Oyunda token toplarken düşmanları etkisiz hale getirmeniz veya onlardan kaçarak bölümün sonuna ulaşmanız gerekiyor. Daha yakından incelendiğinde, token’in satın alımda %8 vergi uyguladığı görülüyor. Bunun %3’ü sadakat ödülleri olarak DogeColony sahiplerine dağıtılmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor! 2

DOGECO fiyatı, 8 ve 9 Şubat’ın satın alımlarıyla son 24 saatlik kazancını %800’e ulaştırdı. CoinMarketCap verilerine göre en büyük 4292’inci kripto para birimi olan DOGECO, 700 bin dolarlık işlem hacmine sahip. Ancak, son yükselişe rağmen ATH seviyesinin %98.29 altında işlem görüyor. DOGECO, 0.00005311 dolar zirve fiyatına 7 Şubat’ta ulaştı ve oldukça dalgalı fiyat hareketleriyle %500’ü aşan dalgalanmalar gerçekleştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap