SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi!

SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi!

Veax Labs, NEAR Protocol tabanlı DEX ve LP teşvik programlarını başlattı. Cosmos, Dymension EVM uyumlu bir Rollup geliştiriyor. Blockbank Earn programına Shiba Inu’yu (SHIB) ekledi. SHIB ekosisteminin yönetişim tokeni BONE bir öbür üst seviye borsanın listesine girdi. Kripto dünyasındaki sıcak gelişmeleri okuyucularımız için derledik.

Son dakika: Cosmos, SHIB, Stellar ve daha fazlası…

Giddy, 6,9 milyon dolar fon sağladı

Kripto cüzdan teşebbüsü Giddy, 6,9 milyon dolar yeni fon topladı. Böylelikle, şirkete bugüne kadar yapılan toplam yatırımları 15 milyon doların üzerine çıkardı. Şirketten yapılan açıklamada, bu çeşitteki yatırımcılar ortasında Pelion Venture Partners, Peak Capital Partners, Clarke Capital ve Fortnite’ın ortak yaratıcısı Geremy Mustard’dan stratejik bir yatırım da dahil olmak üzere öbürleri yer aldı. Pelion, 2022 yılında Giddy’nin 8 milyon dolarlık finansman çeşidine liderlik etmişti.

Veax Labs, NEAR tabanlı DEX ve LP teşvik programlarını başlattı

Veax Labs, klasik finansta yaygın olarak bulunan özellikleri merkezi olmayan finans (DeFi) pazarında bulunanlarla meselesiz bir biçimde birleştirmek için tasarlanan NEAR Protocol üzerine inşa edilen DEX’i main-net’te resmi olarak başlattı. Ayrıyeten Veax Likidite Sağlayıcı (LP) Teşvik Programı da başlatıldı. Bu kapsamda, VEAX’ın %25’i (toplam 2.500.000) Veax ekosistemindeki erken basamak likidite sağlayıcılarına verildi.

BTC Piyasası: SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi! 1

Cosmos, Dymension EVM uyumlu bir Rollup geliştiriyor

Cosmos Eco Modular Settlement Layer Dymension, EVM ile uyumlu bir Rollup uzantısı tahlili geliştirdiğini duyurdu. Rollup şu anda beta kademesinde. Ayrıyeten, Cosmos Eco EVM uyumlu Blockchain Evmos üzerinde bir Katman-2 tahlili olarak mevcut olacak. Btcpiyasasi.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Dymension bu yıl Şubat ayında Big Brain Holdings ve Stratos liderliğinde Matchbox DAO, DraftKings’ten Shalom Meckenzie ve oburlarının iştirakiyle 6,7 milyon dolarlık bir tohum finansmanı sağladı.

Filecoin, AWS açık kaynak alternatifi FWS’yi piyasaya sürdü

Filecoin bu hafta, AWS, Google Cloud ve Azure’a açık kaynaklı bir alternatif olan ve geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için kullanabilecekleri Filecoin ağının üzerine inşa edilmiş bir dizi bilgi süreç ve depolama teknolojisi olan Filecoin Web Services’i (FWS) başlattığını duyurdu.

BTC Piyasası: SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi! 2

ARB alan 125 projeden dördü, aldıkları ARB’lerin birçoklarını sattı

Arbitrum Vakfı’ndan ARB alan 125 projeden dördü, aldıkları ARB’lerin birçoklarını ya da tamamını kendi proje kullanıcılarını teşvik etmek için kullanmak yerine direkt sattı.

1. The Damned Pirates Society (150.000 ARB)

2. The Damned Pirates Society (150.000 ARB)

2. Trident (257.540 ARB) 3. xToken Terminal (35.000 ARB)

3. xToken Terminal (35.000 ARB)

4. Rice Cüzdanı (12,500 ARB)

BTC Piyasası: SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi! 3

IOST ve HashKey DID stratejik paydaşlık kurdu

IOST, HashKey Group’un önde gelen multi-chain merkezi olmayan kimlik bilgi toplayıcısı HashKey DID ile stratejik bir iştirak kurduğunu açıkladı. İştirak, HashKey DID’nin yenilikçi merkezi olmayan kimlik hizmetlerini IOST’un Blockchain’ine entegre edecek. Böylelikle, Web3 altyapısını güçlendirecek. Ayrıyeten bu iştirak, IOST kullanıcıları için inançlı, şeffaf ve verimli bir kimlik idaresi tecrübesi sağlayacak.

HashKey DID, bu iştirakle birebir vakitte resmi olarak bir IOST Partner Node’u haline gelecek. Böylelikle iştirak, her iki kuruluşun genişlemesinde değerli bir kilometre taşı olacak. Bu iştirak, Blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan kimlik tahlilleri konusundaki uzmanlıklarından yararlanarak daha sağlam bir Web3 ekosisteminin önünü açacak.

BTC Piyasası: SHIB, Stellar ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi! 4

Blockbank Earn programına Shiba Inu’yu (SHIB) ekledi

Blockbank, Shiba Inu’ya (SHIB) yönelik takviyesini genişletme tarafında bir adım daha attı. Yakın vakitte yaptığı bir duyuruda Blockbank, SHIB’yi EARN programına ekledi. Bu atılımın, uzun vadeli SHIB holder’larına kıymetli ölçüde yarar sağlaması bekleniyor. Ayrıyeten, stake edilmiş SHIB token’ları üzerinden %5’e kadar APY faiz kazanmalarına imkan tanıyacak.

Ancak hepsi bu kadar değil! SHIB’de faiz kazanmanın yanı sıra, Blockbank kendi mahallî kripto para ünitesi BBANK’ta da %10’a varan ek bir APY ödeyecek. Bu, tokenlarını Blockbank’ta stake eden SHIB holder’larına tıpkı anda hem SHIB hem de BBANK’ta faiz kazanabilecekleri ve potansiyel getirilerini daha da artırabilecekleri manasına geliyor.

Stellar ortağı, Şili’de hudut ötesi ödeme tahlilini başlattı

Stellar ortağı MoneyGram International, Şili’de MoneyGram Online (MGO) hizmetini başlattı. Bugün yapılan bir basın açıklamasına nazaran, Şili’de ikamet edenler bu tahlili kullanarak ülkeden dünya çapındaki arkadaşlarına ve ailelerine para gönderebilecekler. Gelişmeyi yorumlayan MoneyGram İdare Heyeti Lideri ve CEO’su Alex Holmes, şirketin Güney Amerika’nın en büyük havale pazarlarından biri olan Şili’de MGO hizmetini başlatmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

BONE bir diğer üst seviye borsanın listesine girdi

Önde gelen bir dijital varlık borsası olan Deepcoin, Shiba Inu’nun Yönetişim tokenı Bone ShibaSwap’in alım satımını BONE/USDT alım satım paritesiyle destekleyeceğini duyurdu. Bu atak, borsa kullanıcılarının %0 fiyatla BONE almasına, satmasına ve trade yapmasına imkan tanıyor.

Ayrıca bu gelişme, CetoEx, OKX, Huobi Küresel ve Flitpay’in akabinde BONE takviyesi ekleyen beşinci borsaya işaret ediyor.

IOTA’nın Shimmer EVM test-net’i kıymetli kilometre taşlarına ulaştı

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shimmer EVM test-net Mart ayı sonunda yayına girdi. Artık ise Shimmer EVM test-net kıymetli kilometre taşlarına imza attı. Bu bağlamda Shimmer Network, kilometre taşlarını kutlayan bir paylaşım yaptı. Dikkat alımlı bir biçimde, ShimmerEVM test-net 38.000’den fazla cüzdan adresi ile 1 milyon sürece ulaştı. Ayrıyeten, 2.200’den fazla akıllı kontrat dağıtıldı. IOTA’nın kurucu ortağı Dominik Schiener, dönüm noktasını Twitter’dan kutladı. Schiener, “Shimmer EVM’de 1 aydan kısa bir müddette 1 milyon süreç, ağın esnekliğini, suratını ve güvenilirliğini gösteren büyük bir kilometre taşı” diye tweet attı.

Sui, geliştirici portalını açtı

Sui Network, önümüzdeki hafta kusursuz bir main-net lansmanı için eforlarını iki katına çıkardı. Bu kapsamda Sui, Dev Portal’ın lansmanını duyurdu. Protokolün açıkladığı üzere, Dev Portal sayesinde topluluk içindeki inşaatçılar teknik takviyeye ulaşacak. Bunun yanı sıra eğitim kaynaklarına erişme imkanları olacak. Bu bahislerde Dev Portal, inşaatçılara tek durak noktası olarak hizmet verecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap