SHIB, DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin İçin Tweet Attı!

SHIB, DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin İçin Tweet Attı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB, DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin İçin Tweet Attı!

Tesla CEO’su Elon Musk, komik bir meme yardımıyla lider altcoin Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in eksantrik moda seçimlerine dikkat çekti. Ayrıca ünlü milyarder Web3’e de değindi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Elon Musk, Web3 ve bu altcoin hakkında komik meme gönderdi!

Tesla CEO’su Elon Musk, Web3’te açık bir girişimde bulunmak için komik bir meme paylaştı. Milyarder tarafından yayınlanan üç panelli meme çizgi romanı, internetin evrimini tasvir ediyor. Web1 bölümüne Google’ın kurucu ortakları Larry Page ve Sergey Brin’in bir fotoğrafı eşlik ediyor. İkinci panel, 2.000’lerin başında Silikon Vadisi kahini Tim O’Reilly tarafından icat edilen terim olan Web 2.0’a ayrılmıştır. 

Bu nedenle meme, David Fincher’ın Oscar ödüllü filmi “Sosyal Ağ”da Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’i canlandıran aktör Jesse Eisenberg’in bir resmini gösteriyor. Son olarak, Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in, Blockchain teknolojisiyle desteklenen internet teknolojisinin bir sonraki yinelemesi olan Web3’ü, Ethereum odaklı bir konferans olan ETHenver’deki yüksek profilli bir konferansta giydiği komik bir ayı kostümü içinde somutlaştırması bekleniyor. Colorado, Denver’da gerçekleşti.

Vitalik Buterin ve Elon Musk için son gelişmeler…

Buterin’in moda seçimleri son zamanlarda sosyal medyada çok sayıda tartışmaya yol açtı. Bazıları, bu kostümün aslında başka bir ayı piyasasının başlangıcını işaret ettiği konusunda şaka yaptı. Aslında, Buterin kısa süre önce başka bir kripto kışının sektör için faydalı olacağını iddia etti. Ethereum kurucu ortağı ayrıca, ikinci en büyük meme coin topluluğunu büyüleyen Shiba Inu temalı pantolonlar giydi.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB, DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin İçin Tweet Attı! 1

Elon Musk‘ın yakın zamanda yayınladığı tweet’in ardındaki amaçlanan mesaj belirsizliğini koruyor, ancak birçoğu yanıt olarak bayat memler paylaşmaya başladı. Bir dizi şirket Web3 trendine atladı, Musk ise bu konuda farklı yorumlarda bulundu. Aralık ayının sonlarında, her şeyin “gerçekten pazarlamayla ilgili” olduğunu söyledi. Milyarder ayrıca, teknolojiyi defalarca aşağılayıcı tweet’lerle eleştirdi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap