SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Büyük Paydaşlığı Duyurdu!

SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Büyük Paydaşlığı Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Büyük Paydaşlığı Duyurdu!

Popüler meme coin Floki Inu (FLOKI) Alfa Romeo Racing ORLEN takımının arkasındaki itici güç olan Sauber Motorsport ile işbirliği yaptıklarını doğruladı.  Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Meme coin FLOKI, büyüklerle anlaştı

Anlaşma, Alfa Romeo eSpor ekibini içerecek. 23,5 milyon YouTube görüntülemesiyle Formula 1 eSporları, dijital platformlarda en hızlı büyüyen sporlardan biri olduğu için Floki Inu’ya büyük bir dijital pozisyon kazandırabilir. Formula 1, her yarışta ortalama 87 milyon izleyici ve toplam 1,5 milyar izleyici ile 170 ülkede yayınlanıyor.

BTC Piyasası: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Büyük Paydaşlığı Duyurdu! 1

Floki Inu logosu, tüm 2022 sezonu boyunca her iki Alfa Romeo Formula 1 Takımı ORLEN otomobilinin arka kanat plakalarında da yer alacak ve bu anlaşma sonucunda FLOKI markası 1,5 milyar insana ulaşabilir. Formula 1’deki ilk Çinli sürücü Guanyu Zhou da 2022’de Valtteri Bottas ile birlikte yarışacağı için, bu ortaklığın FLOKI’nin Çin’de ivme kazanmasına da yardımcı olabileceği düşünülüyor. Ayrıca, Formula 1 ilk kez Miami’de yapılacak. Miami, en hızlı büyüyen kripto para piyasalarından biri olarak biliniyor, bu nedenle Floki, Miami spor hayranları tarafından da görülebilecek.

FLOKI’nin fiyatı ivme kazandı

Oyna-kazan oyunlarını (Valhalla) geliştirip kriptoyu ana akıma getirmeye çalıştıkça ekip, bunu en heyecan verici gelişmelerden biri olarak görüyor. Bu haberden önce, bir motor sporları haber sitesi olan Decalspotters, Alfa Romeo F1’in FLOKI ile yeni bir sponsorluk duyurusu yapacağını tahmin etmişti. Bu söylentiler viral hale geldi, ancak Floki Inu Ekibi herhangi bir resmi açıklama yapmayı reddetmişti.

BTC Piyasası: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Büyük Paydaşlığı Duyurdu! 2

Hem bu anlaşma sonucu hem de piyasadaki genel toparlanma durumu söz konusu olduğundan FLOKI’nin fiyatı geçtiğimiz 24 saat boyunca bir hayli arttı. Yazım sırasında yüzde 21.7’lik bir yükseliş ile 0.00003174 dolardan işlem görüyor ve gün içerisinde 0.00003306 dolara kadar yükselmiş durumda. Yine de, 4 Kasım 2021’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00034 doların yüzde 90 kadar altından işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap