SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Radarına Girdi!

SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Radarına Girdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Radarına Girdi!

Ethereum balinaları, Shiba Inu ve Dogecoin’den sonra başka meme coin’lerle de ilgilenmeye başladı. Bugün balina izleme platformu WhalesStats’ın paylaşımına göre Ethereum balinaları, Kishu Inu’yu (KISHU) menülerine ekledi. Köpek temalı meme coin, son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token listesine girmeyi başardı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ethereum balinaları, bu meme coin projesini sevdi

WhalesStats, en büyük 1.000 ETH cüzdanının verilerini paylaştı. Açıklanan veriler, köpek temalı meme coin projesi için büyük bir şeylerin olabileceğini gösteriyor.

İlk 1.000 Ethereum cüzdanı ortalama 150,13 milyon dolar değerinde ve ortalama 40.615 ETH, 38 token ve 1 NFT’ye sahip.

Verilerin gösterdiğine göre, KISHU tokeni, son 24 saat içinde en büyük ETH cüzdanları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesinde 8. sırada yer alıyor. Şaşırtıcı bir şekilde Chainlink (LINK), en büyük balinalar tarafından en çok işlem gören token olurken, LINK tokeni aynı listede sadece son pozisyonu alabildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Radarına Girdi! 1

Bu arada, dünyanın en büyük ikinci meme coin’i Shiba Inu (SHIB), en büyük Ethereum balinaları tarafından tutulan en büyük ikinci kripto para haline geldi. WhaleStats’a göre SHIB, dolar değerine göre en büyük cüzdanlar tarafından tutulan en büyük token haline geldi. Uzmanlara göre bu veriler, köpek temalı meme coin topluluğu için iyi işaretler.

KISHUVERSE NFT drop’ları başlıyor

KISHU, KISHUVERSE NFT’nin bir fragmanını yayınladı.

KISHUVERSE NFT 2. fragmanına göz atın. Çok yakında yardımcı programları/kullanım durumunu duyuracağız! Kishuverse güncellemeleri V0.1 çalışıyor!

Kishu Inu (KISHU) başka bir köpek tabanlı meme parası. Yaratıcısı, KISHU’nun dünyanın en büyük meme-kripto para birimi Dogecoin’den ilham aldığını söyledi. DOGE’nin gölgesinde popüler hale gelen çok sayıda kripto para var. Ancak, hepsi yatırımcıların meme paralarını ciddiye almasını istiyor.

CoinmarketCap’te 2978. sırada yer alan Kishu Inu, son 24 saatte %1,91 düşüşle, basın zamanında ortalama 0,00000000017 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap