SHIB Balinası Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin’den Aldı!

SHIB Balinası Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin’den Aldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Balinası Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin’den Aldı!

Dev markalarla iş birliğini sürdüren, ayrıca yakın tarihli NFT ve metaverse duyurularıyla topluluğunu canlı tutan Shiba Inu (SHIB), bugün, bir balinanın milyonluk Polymath (POLY) token satın alımıyla arka planda kalıyor.

Devasa SHIB balinası Polymath’a (POLY) yöneldi

WhaleStats tarafından sağlanan veriler, beş trilyon Shiba Inu’ya sahip bir kripto balinasının, yakın zamanda yapılan bir satın alma ile cüzdanını büyüttüğünü gösteriyor. Yakın tarihli bir tweet’e göre, balina dedektifi tarafından izlenen ilk 1.000 ETH cüzdanı arasında 30. sırada yer alan balina, 1.170.285 dolara eşdeğer 2.810.227 POLY satın aldı.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1489175653249392640

Polymath (POLY), 364.023.608 dolarlık canlı piyasa değeri ile CoinMarketCap sıralamasında 142. sırada yer alıyor. POLY şu anda 0.4101 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %2,55 yükseldi. Ayrıca 898.550.830 POLY coin dolaşım arzına ve 67,341,516 dolar 24 saatlik işlem hacmine sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Balinası Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin’den Aldı! 1

Ancak WhaleStats tarafından sağlanan ayrıntılı veriler, balinanın hala çoğunlukla Shiba Inu’ya bahis oynadığını gösteriyor. Twitter DAO’nun yanı sıra SHIB, söz konusu balina için beş trilyon token veya 94.180.784 dolar değerinde tutulan en büyük kripto para birimi olarak görülüyor.

Shiba Inu büyük haberi duyurdu

Yeni bir Twitter gönderisinde SHIB, Welly’s adlı bir İtalyan fast food restoranı ile ortaklığını açıkladı. Welly’nin Shiba Inu köpeğini yeni maskotu olarak benimsemesi ve meme coin’in anonim yaratıcısı Ryoshi ile ilgili yeni bir sloganı ile tam bir marka değişikliği halihazırda devam ediyor. Mutfağı ve pazarlama taktikleri de değiştirildi. SHIB, meme coin devi Dogecoin ile birlikte işletmede kabul edilecek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu topluluğunu heyecanlandıran birkaç tweet paylaşıldı. Çeşitli televizyon ekranlarına yerleştirilen SHIB logosunu gösteren bir teaser ve ardından iki mutfak aleti ile izleyicilerden sonunda cevabı tahmin etmelerini istendi. Binlerce yanıt SHIB ve McDonald’s, Burger King veya KFC işbirliklerine işaret etti. Daha önce, SHIB ekibi SHIBerse’yi metaverse ve Shiba Inu topluluğu için sürükleyici bir deneyim olarak nitelendirerek açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap