SHIB, AAVE, Ripple ve SUSHI’den Dev Haberler Var: İşte Detaylar!

SHIB, AAVE, Ripple ve SUSHI’den Dev Haberler Var: İşte Detaylar!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, AAVE, Ripple ve SUSHI’den Dev Haberler Var: İşte Detaylar!

Bu yazıda, Shiba Inu ağında piyasa sürülecek ilk stablecoin USI’dan, Aave V3 likidite havuzuna 4 altcoin projesinden güncel gelişmeleri listeleyelim.

Aave, V3 likidite havuzunu başlattı

DeFi protokolü Aave, finansal verimliliği artırmayı, mevcut güvenlik ve güvenlik önlemlerini desteklemeyi, DAO geliştirme yoluyla daha fazla yerelleşmeyi teşvik etmeyi vaat ederek mevcut likidite havuzları modelinde önemli bir evrime işaret eden Aave V3’ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. V3 yükseltmesi, diğerlerinin yanı sıra cross-chain varlık işlevi, topluluk katkı aracı, ücretleri %20-25 oranında düşürmesi beklenen gas optimizasyon modeli ve yüksek verimlilik modu gibi yükseltmeler sunacak.

Obama yönetimi altında eski bir Beyaz Saray danışmanı olan Michael Warren, şirket ABD kripto düzenleyici netliği için savaşırken Ripple’a katıldı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Warren’in şirket ile işbirliği hakkında şunları söyledi:

Michael, kritik anlarda en üst düzeylerde kamu ve özel sektör liderlerine danışmanlık yapan derin bir deneyime ve etkileyici bir geçmişe sahip. Ripple’ın 2021’de rekor bir başarı yılının ardından bir sonraki aşamasına baktığı bir zamanda, Michael’ın benzersiz uzmanlığı, hızlandırılmış şirket büyümesi ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden Ripple’ın tekliflerinin daha geniş bir şekilde benimsenmesi için sonraki adımlarımıza rehberlik eden paha biçilmez bir kaynak olacak.

Shiba Inu (SHIB), SHI adlı ilk stablecoin’ini piyasaya sürecek. İlk olarak Mayıs 2021’de Shiba Inu kurucusu Ryoshi tarafından bir blog yazısında bahsedilen stablecoin, hem Shibarium katman 2 hem de Ethereum Blockchain üzerinde yayınlanması planlanıyor. Blog gönderisinde açıklandığı gibi SHI, bir ödeme yöntemi ve bir değer deposu olarak kullanılacak küresel bir stablecoin olacak.

BTC Piyasası: SHIB, AAVE, Ripple ve SUSHI’den Dev Haberler Var: İşte Detaylar! 1

Ethereum tabanlı DEX Sushi (SUSHI) fiyatı, yeni bir standart belirleyen merkezi olmayan bir borsa olan Trident’in piyasaya sürülmesinden önce bir gecede artış kaydetti. Trident, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıları güçlendirebilir ve onlarla sinerji oluşturarak AMM’yi oluşturmak ve dağıtmak için bir çerçeve sağlar. Trident’in klasik havuzu, Ethereum ölçekleme çözümü Polygon’un ağında faaliyet gösteriyor. Trident ile kullanıcılar SushiSwap pozisyonlarından likiditeyi taşıyabilir. Kriptokoin.com derlediğimiz listeleme ve yatırım haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap