SetBroker ile Yatırım Uzmanlarını Takip Etmek Çok Kolay

SetBroker ile Yatırım Uzmanlarını Takip Etmek Çok Kolay

Paylaş
SetBroker ile Yatırım Uzmanlarını Takip Etmek Çok Kolay

Günümüzde özellikle sosyal medyada kripto paralar hakkında görüşlerini paylaşan çok fazla sayıda isim var. Bu isimler gerek çizdikleri grafiklerle, gerek yaptıkları yorumlarla Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatlarına ilişkin tahminde bulunuyorlar. Bu tahminlerin ne kadar tuttuğu, ne kadar tutmadığı elbette tartışılır. Ancak bu yorumcuların tahminlerinden faydalanan çok fazla. yatırımcı olduğunu biliyoruz.

SetBroker adlı bir şirket tam olarak da bu yatırımcıların işini kolaylaştıracak yeni bir platform geliştirdi. Bu platformda kopyala yatır diye adlandırabileceğimiz tarzda işlem yapılabiliyor. Yani bir uzmanın hazırladığı yatırım stratejisini olduğu gibi kopyalayıp, kendi yatırım hesabınızda uygulayabiliyorsunuz.

Yeni Açıldı

26 Şubat tarihinde kullanıma açılan SetBroker, ZuluTrade’in teknolojisini kullanıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ZuluTrade’de tam yukarıda bahsettiğimiz gibi, kopyala yatır metoduyla işlem yapılabiliyor.

SetBroker, 2007 yılında kurulan ZuluTrade ile yaptığı görüşmeler sonucunda şirketle bir anlaşma sağlamayı başardı. Bu anlaşma sayesinde şirketin teknolojisini kullanmaya başlayan SetBroker.com günümüzde kripto para yatırımcılarına hizmet sunuyor.

SetBroker’ın sunduğu hizmetleri aslında yakın geçmişte epey popüler olan 1Broker’a benzetebiliriz. 1Broker, ABD’deki yetkililerle yaşanan anlaşmazlıkların ardından kapanmak zorunda kalmıştı. SetBroker ise bu platforma bir alternatif olarak ortaya çıktı.

Genel Bakış

SetBroker, 1Broker’ın yaşadığı sorunu yaşamamak adına ABD pazarından uzak durma kararı aldı. Şirket bunun dışında diğer her ülkeye hizmet sunuyor.

SetBroker kullanıcıları doğrudan Bitcoin kullanarak kopyala yatır yapabiliyor, uzman isimlerin hazırladıkları stratejilerden faydalanabiliyorlar. SetBroker ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar işlem yaparken herhangi bir sorun yaşamaları halinde 7/24 destek alabiliyorlar. Ayrıca SetBroker kullanıcıları tıpkı 1Broker’da olduğu gibi yalnızca kripto para piyasasında değil forex piyasasında da işlem yapabiliyorlar

Yeni açılan bu platformun kullanıcıları KYC (müşterini-tanı) sürecini tamamlamadan, yani kimlik bilgilerini paylaşmadan en fazla 2 Bitcoinlik (BTC) işlem yapabiliyorlar. Ancak bundan daha büyük bir işlem yapabilmek için KYC’yi tamamlamış olmak gerekiyor.

1Broker’a alternatif olarak açılan ve ZuluTrade gibi bilindik bir markanın teknolojisini kullanan bu platform ne kadar başarılı olacak bilemiyoruz. Ayrıca bu platformu kullanmayı düşünen kişiler tedbiri hiçbir şekilde elden bırakmamalı, temel yatırım prensiplerini unutmamalılar.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap