Selloff Başladı! Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var? Analistler Açıkladı

Selloff Başladı! Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var? Analistler Açıkladı

Paylaş
Selloff Başladı! Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var? Analistler Açıkladı

Kriptokoin.com – Son zamanlarda yükseliş eğilimi gösteren umutlara rağmen, Bitcoin fiyatı kısa süre önce 8 bin doların altına düştü. Her zamanki gibi BTC ile birlikte tüm piyasa kana bulandı.

Bitcoin 8 bin doların altında! Analistler daha fazla düşüş çağrısı yapıyor

Twitter’da yapılan son tahminlere göre, Bitcoin fiyatının yakın zamanda keskin yükselmeye başlaması bekleniyordu. Ancak mevcut fiyat hareketleri ile de ortada olduğu üzere lider kripto para düşüş trendine girdi ve fazlası ile ivme kaybetti. Bazı analistler, son fiyat düşüşü ile ayıların piyasaya öncülük edeceğini ve Bitcoin ve altcoin fiyatlarının daha fazla düşeceğini belirtiyor.

BitMEX’ten gelen verilere göre, 2018 sonbaharında BTC fiyatı, pazarın son zamanlarda gördüğü gibi bir hafta yükselişinin ardından yaklaşık yüzde 40 oranında düştü. Verilere bakılırsa, bazı analistlere göre aynı senaryo şimdi de gerçekleşebilir. Popüler analist Mati Greenspan’da Bitcoin’deki düşüşe vurgu yaparak, kripto paranın Ekim ayının sonundan bu yana en düşük seviye olan 7.980 dolardan işlem gördüğünü belirtti.

Olumlu haberlere rağmen Bitcoin fiyatı değer kaybediyor

Son zamanlarda, PayPal CEO’su Dan Schulman, Bitcoin’e sahip olduğunu itiraf etti. Ayrıca, finans devi Fidelity kısa süre önce NYSDFS düzenleyici kurumundan bir lisans aldı. Şimdi, Fidelity, birinci sınıf New York müşterilerine kripto alım satımı ve kripto saklama hizmetleri sunabilecek. Bu iyi habere rağmen basın saati itibariyle fiyat 7.980 dolarlık bölgede ticaret yapıyor. Bitcoin’le ilgili kritik haberler için “Ünlü Şirket, Bitcoin’de “Destansı Boğa” Koşusu İçin Tarih Verdi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap