Selcoin: Kripto Paralarda Büyük Bir Yükseliş Göreceğiz

Selcoin: Kripto Paralarda Büyük Bir Yükseliş Göreceğiz

Paylaş
Selcoin: Kripto Paralarda Büyük Bir Yükseliş Göreceğiz

Yerli kripto para sektörünün en tanındık isimlerinden olan Selcoin, piyasayla ilgili görüşlerini paylaştı. Selcoin’in tahminlerine göre önümüzdeki dönemlerde kripto para piyasasında “büyük bir yükseliş” görülebilir.

USDT’den Çıkan Paralar

Geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız yazılarda USDT gibi sabitkoinlerin ne kadar önemli olduklarından bahsetmiştik. İnsanlar kripto para piyasası düşmeye başladığı zaman paralarını USDT gibi sabitkoinlere aktarıyor ve onları bir nevi güvenli liman olarak kullanıyorlar.

İnsanların Bitcoin fiyatı düşmeye başladığı zaman sabitkoinlere yöneliyor olmaları aslında iyi bir gelişme. Çünkü bu, insanların kripto para piyasasından çıkmadıkları anlamına geliyor. Selcoin’e göre bu, zamanında sabitkoinlere aktarılan paraların yeniden piyasaya girebileceği anlamına gelebilir.

Görüşlerini sosyal medya hesabından paylaşan Selcoin, USDT’ye yılbaşından bu yana 2 milyar dolar para aktarıldığını söylüyor. Selcoin’e göre insanlar paralarını kriz korkusuyla USDT’ye aktardılar ancak ilerleyen zamanlarda yeniden yatırım yapmaya başlayabilirler.

2020 Beklentisi

Selcoin geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in 2020’deki performansıyla ilgili bazı tahminlerde bulunmuştu. Selcoin BTC fiyatıyla ilgili yaptığı analizler sonucunda BTC’nin 60 bin dolara kadar çıkabileceği kanısına vardı. Bunun ütopik bir senaryo olduğunu vurgulayan Selcoin, BTC’nin bu yıl bitmeden 60 bin dolar olabileceğini düşünüyor.

Buna benzer bir yorumu Josh Rager’dan da duymuştuk. Rager da Selcoin ile hemen hemen aynı zamanlarda bir açıklama yapmış ve BTC’nin 75 bin dolar seviyesine kadar çıkabileceğinden bahsetmişti.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap