Sektörün üç dev ismi, Las Vegas'taki panelde Bitcoin'i yorumladı

Sektörün üç dev ismi, Las Vegas'taki panelde Bitcoin'i yorumladı

Paylaş
Sektörün üç dev ismi, Las Vegas'taki panelde Bitcoin'i yorumladı

Blockstream ve BTSE, 29 Ekim’de Las Vegas’ta bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Etkinlikte Blockstream’den Samson Mow, Litecoin’in kurucusu Charlie Lee ve popüler Bitcoin analisti WhalePanda bir panel gerçekleştirdi. Konuşmalar daha çok Liquid Network çerçevesinde şekillendi.

2018’de resmen başlatılan Liquid Network; The Rock Trading, BitMEX ve Bitfinex gibi kuruluşlar tarafından, ağ üzerinde işlemlerin kolaylığı ve hızı sebebiyle kabul gördü.

“Bitcoin sektördeki her şeyin temeli.”

BTSE Küresel Pazarlama Direktörü Lina Seiche, tartışmada Bitcoin’e ve finansal işlemlerin geleceğine de yer verildiğini belirtti.

Mevcut finansal sistemin yörüngesini yorumlayan Samson Mow, şu sözleri kullandı:

Şimdiye kadar oluşturduğumuz şey sürdürülebilir değildi ve birçok yönden kırıldı. Ama Bitcoin her şeyi düzeltebiliyor. Çünkü sağlam bir temel olmadan hiçbir şey yapamıyoruz. Kartlardan yapılmış bir ev gibi.

Bitcoin’in devletler tarafından benimseneceğini söyleyen Mow, çarpıcı yorumlarını şöyle sürdürdü:

Sonunda ulus devletlerin Bitcoin’i benimsemek zorunda kalacağını düşünüyorum. Evet, düşmanca olabilirler, ancak Bitcoin’e karşı düşmanlık iki ucu keskin bir kılıçtır. Bitcoin, insanların yapmanızı istemediğiniz işlemleri yapmanızı sağlar. Bu dijital özgürlüktür.

“Geleneksel paralar yakında tarih olacak.”

Charlie Lee ise Bitcoin için “dünyanın gördüğü en iyi para biçimi” ifadesini kullandı. Ayrıca Lee, fiat para birimlerinin günlerinin sınırlı olduğunu ve kripto para birimlerinin kaçınılmaz olarak geleneksel paraların yerini alacağını iddia etti.

ambcrypto

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap