Schiff Uyarıyor: Bitcoin Fiyatı 1.000 Dolara Düşebilir

Schiff Uyarıyor: Bitcoin Fiyatı 1.000 Dolara Düşebilir

Paylaş
Schiff Uyarıyor: Bitcoin Fiyatı 1.000 Dolara Düşebilir

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin fiyatının son günlerde yaşadığı düşüş hakkında konuştu.

Schiff Bitcoin’in son zamanlarda epey kötü bir grafik çizdiğini ve BTC fiyatının daha çok değer kaybedeceğini düşünüyor.

İyice Düşebilir

Peter Schiff uzun süredir Bitcoin fiyatının düşeceğiyle ilgili çeşitli açıklamalar yapıyor. Pek çok kripto para takipçisi kendisini Bitcoin düşmanı olmakla suçlasa da Schiff Bitcoin hakkındaki görüşlerini paylaşmaya devam ediyor.

Schiff kısa süre önce Bitcoin fiyatıyla ilgili bir gönderi daha paylaştı ve BTC’nin anlık durumunu değerlendirdi. BTC grafiğinin pek iyi görünmediğini vurgulayan Schiff, Bitcoin fiyatının ilerleyen zamanlarda bin dolara kadar düşebileceğini söylüyor.

Schiff’e Tepki

Pek çok kripto para takipçisi Schiff’in Bitcoin karşıtı olduğunu ve BTC fiyatını düşürmeye çalıştığını düşünüyor. Schiff bundan birkaç saat önce kendisine yöneltilen bazı eleştirilere şu yanıtı verdi:

Kripto para takipçileri benim kötümser tahminlerimi değerlendirirken benim Bitcoin’e karşı önyargılı olduğumu söylüyorlar. Ama niyeyse geçimini tamamen Bitcoin’in yükselme ihtimaline bağlayan insanlar iyimser tahminlerde bulunduklarında bu kişilerin de önyargılı olduklarından bahsetmiyorlar.

Sektörün tanındık isimlerinden olan Erik Voorhees, Schiff’in bu açıklamasını doğru bulsa da…

…bazı kripto para takipçileri Schiff’i şu şekilde eleştirmeye devam ediyorlar:

(Schiff hakkında) Sen de niyeyse Bitcoin fiyatı yükselirken susuyor, Bitcoin fiyatı düşerken 20 tane farklı tweet atıyorsun. Şarlatansın. 

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap