Şaşırtan 800 Dolarlık Pump! İşte 11 Ünlü Analistten Taze Bitcoin Fiyat Tahminleri

Şaşırtan 800 Dolarlık Pump! İşte 11 Ünlü Analistten Taze Bitcoin Fiyat Tahminleri

Paylaş
Şaşırtan 800 Dolarlık Pump! İşte 11 Ünlü Analistten Taze Bitcoin Fiyat Tahminleri

Kriptokoin.com – Bitcoin fiyatı, piyasayı sarsan Upbit hackinden sonra beklenmeyen bir hamle yaptı. BTC fiyatı hack söylentileri ile ilk aşamada 200 dolardan fazla değer kaybetti, ancak daha sonra fiyat 800 dolarlık bir artış kaydetti. Şimdi kripto analistleri Bitcoin fiyatının sıradaki hamlesinin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Bizde sizler için piyasadaki güncel Bitcoin fiyat tahminlerini makalemizde derledik. İşte 11 başarılı analisten gerçekçi Bitcoin fiyat tahminleri…

Kripto kralı bir kez daha herkesi şaşırttı: Bitcoin hack sonrası 800 dolar arttı!

Güney Kore’nin en büyük  kripto para birimi borsalarından biri olan UpBit’ten kısa süre önce yaklaşık 50 milyon dolar değerinde Ethereum çalındı. Bitcoin fiyatı, haberle 6.800 ABD dolarına yapılan ilk düşüşün ardından ters yönde keskin bir hareket sergileyerek, 7.550 doların üzerinde bir değere ulaştı. Basın zamanında CoinMarketCap verilerine göre BTC yaklaşık yüzde 6 artışla 7.600 dolar değerinden el değiştiriyor.

VanEck’ten Gabor Gurbacs, en son Bitcoin fiyat pump’ının en büyük kripto paranın gerçekten de kripto alanındaki güvenli bölge olarak hareket edebileceğini kanıtladığını belirtti. Yılın en yüksek seviyesi olan 14 bin dolardan çok geriye çekilse de Bitcoin 2019’da %101 arttı. Bu nedenle bazı analistler kripto paranın geleceği konusunda fazlaca iyimser. Bakalım usta analistler Bitcoin’de nasıl bir tablo bekliyor…

İşte 11 başarılı analisten gerçekçi Bitcoin fiyat tahminleri

Daniel: Piyasada Bitcoin fiyatlarını kullanan trader’lar var!

Daniel isimli bir analist, piyasada Bitcoin fiyatlarını kullanan trader’lar olduğuna inanıyor. Analiste göre, kripto pazarının öncelikli olarak haberlerden etkilendiğini düşünen herkes parasını kaybedebilir.

Galaxy: Bitcoin’de havai fişeklere hazır olun!

Bitcoin’in bir sonraki hamlesinden bahseden Galaxy’e göre BTC daha fazla havai fişek görmek için 7.500 dolarlık işareti kırmalı. Basın zamanında Bitcoin’in 7.600 dolardan ticaret yaptığı göz önünde bulundurulduğunda analistin tahmini için şartın gerçekleştiği görülüyor.

Mike Novogratz: Bitcoin yatay ticarettten kurtulmak için 7.500 doların üzerinde kalmalı!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in bir kez daha 6.000 dolar – 7.400 dolar aralığında kalmamak için 7.500 dolarlık seviyeyi aşması ve üzerinde kalması gerektiğini belirtti.

The Wolf of All Streets: Bitcoin’de yeni boğa piyasası ufukta görünüyor

Kripto para analisti  The Wolf of All Streets, yükseliş farkının yakında grafiklerde görünebileceğine ve bunun da BTC fiyatını yukarı çekebileceğine inanıyor. Analist BTC’de 6.880 doların altında gerçekleşecek bir düşüşün yeni ralli için daha fazla büyüme adına gerekli ivmeyi oluşturabileceğine inanıyor.

BTC_JackSparrow: Bitcoin’de daha fazla düşüşün izleri var

Bununla birlikte bazı kripto analistleri BTC’de düşüş olaylarına inanıyor. Kripto para analisti BTC_JackSparrow, grafiklerdeki mevcut durumun, Bitcoin’in geçen yıl 6.000 dolardan 3.000 dolara düştüğü zamanki gibi göründüğünü belirtti.

Luke Martin: Bitcoin yeni bir ralli için 7.400 doların üzerinde kapanmalı

Analist ve Venture Coinist’in kurucusu Luke Martin, Bitcoin’in yeni yükseliş ivmesini sürdürmek için 7.400 doların üzerinde kapanması gerektiğini söyledi.

Cantering Clark: Bitcoin’de boğa dansı yapmak için çok erken

Cantering Clark isimli analiste göre, son fiyat yükselişine rağmen, BTC üzerinde boğa olmak için çok erken.

Mati Greenspan: Bitcoin’de trendin değişmesine az kaldı

Analist Mati Greenspan, BTC’nin 14.000 dolardan geri çekilmesinin yakında sona erebileceğini düşündüğünü söyledi:

Bitcoin, kripto para başına 14.000 doların hemen altına düştüğünden bu yana tam beş ay geçti. O zamandan beri, Bakkt’ın vadeli sözleşmeleri ve Fidelity digital’in sekktöre girmesine rağmen, hacimler giderek azaldı. Bitcoin’in kısa tarihine baktığımızda, ortalama düşüşün yaklaşık %43 olduğunu ve bunun 122 gün sürme eğiliminde olduğunu görebiliyoruz… Elbette, geçmiş performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değil. Ancak geri çekilme kısa süre sonra son bulabilir.

Tone Vays: Bitcoin henüz dibi görmedi! Fiyat 8.000 doların üzerine çıkarsa, boğa olabilirim

Tecrübeli analist Tone Vays, Bitcoin’in tehlike bölgesinde olduğunu ve bir kez daha 7.000 doların altına düşmesi durumunda hızlı bir şekilde desteğini kaybedebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, eğer BTC kısa vadede 8 bin doların üzerine çıkabiliyorsa, Vays kripto paranın eğilimi değiştirebileceğini söyledi:

Buna ayı piyasasının dibi demeyeceğim… Henüz boğa olmaya hazır değilim. Ama Bitcoin’in fiyatı 8.000 doların üzerine çıkarsa, boğa olabilirim. Ancak bunun bu yıl gerçekleşeceğine inanmıyorum.

Joseph Young: Son piyasa krizi yatırımcılar için harika bir test

Analist Joseph Young şu anki krizin, her yönden kripto yatırımcıları için harika bir test olabileceğini kanıtladığını belirtiyor:

Bitcoin üzerindeki satış baskısı çok yoğun görünüyor. Ancak son yaşanan düşüş, yatırımcılar için önemli bir test. BTC 4.200 dolarlık desteğin altına düşerse, ben almaya hazır olacağım.

Crescat Capital analisti: Bitcoin’e yatırım yapmak için iyi bir zaman

Bir Crescat Capital analisti tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, Bitcoin (BTC) ve altına yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Bitcoin’le ilgili güncel fiyat tahminleri için “İşte 15 Başarılı Analistten “Düşüş Sonrası” Bitcoin Fiyat Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap