Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor!

Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor!

Önde gelen kripto analitik firmalardan olan Santiment’e göre Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT), ana metrikte Ethereum (ETH)’un önünde görünüyor. Üst düzey bir kripto analitik firması olan Santiment, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) belirli bir geliştirme metriğinde güç gösterdiğini söylüyor. Konunun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor! 1

Santiment: Ethereum (ETH) üç rakibine geçiliyor

Santiment, üç Ethereum (ETH) rakibinin GitHub gönderim oranları açısından büyük çaplı kripto projelerine liderlik ettiğini söylüyor. Kripto analitik firması konu hakkında yaptığı açıklamada, “Geliştirme faaliyeti, büyük kripto para birimlerinin büyümesinde ve gelişme yeteneklerinde hayati bir rol oynamaya devam ediyor” ifadelerini kullanıyor. Kripto analitik firması Santiment’in değerlendirmeye aldığı metriğe göre Solana (SOL) en iyi proje, Cardano (ADA) ikinci ve Polkadot (DOT) üçüncü. Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor! 2

Santiment ayrıca, son birkaç ayın fiyat sıkıntılarına rağmen, en iyi Ethereum (ETH) adreslerinin Ekim ayından bu yana ETH biriktirdiğini de belirtiyor. 100.000’den fazla ETH’ye sahip cüzdanlar, 1 Ekim’den bu yana varlıklarına yaklaşık 4,8 milyar dolar değerinde bir birikimle 1,54 milyon Ethereum (ETH) ekledi. Bu adres grubu şu anda 164.4 milyar dolar değerinde ETH’ye sahip. Kripto analitik firması Santiment ayrıca, piyasa değerinin gerçekleşen değere oranını gösteren (MVRV) metriğinin, Bitcoin‘in (BTC) hala yukarı yönde “çalışacak yeri” olduğunu gösterdiğini söylüyor. Santiment konu hakkında şöyle diyor:

Bitcoin (BTC)’in 44.2 bin doların üzerine geri dönüşü, traderlar için hoş bir manzara. Ortalama 30 günlük getiriler, Çarşamba günü tekrar +%9’un üzerine çıktı. Genel olarak, 30 günlük MVRV +%15 veya üstüne ulaşana kadar bu yükselişlerde koşmak için yer olabilir. Bu, coşku meydana gelme eğiliminde olduğunda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’ten Değerli İhtar: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Geçiyor! 3

Analitik firması Santiment’in üzerinde durduğu MVRV metriği, dolaşımdaki kriptto paralar için ortalama kar/zararı ortaya çıkaran bir metrik olarak biliniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap