Santiment’e Nazaran Balinalar Bu Üç Kripto Varlığını Toplarken, Kimilerini Satıyor

Santiment’e Nazaran Balinalar Bu Üç Kripto Varlığını Toplarken, Kimilerini Satıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’e Nazaran Balinalar Bu Üç Kripto Varlığını Toplarken, Kimilerini Satıyor

Santiment’e göre, kripto para balinaları hızlı bir şekilde bazı altcoin’leri alırken, bazılarını satıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analiz şirketi, 100000 ila 10000000 sushi tutan adreslerin sayısının, bu balina grubunu varlığın toplam arzının neredeyse yarısının sahibi yaptığını ifade ediyor. SUSHI, merkeziyetsiz borsa SushiSwap’ın yönetim tokenıdır. Piyasa değerine göre 114. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 4,28 dolardan işlem görüyordu.

Santiment, balinaların aynı zamanda akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileriyle bağlayan bir ağ olan Band Protocol (BAND) da topladığını söylüyor. 10.000 ila 1 milyon BAND arasında tutan adresler artık kripto para arzında altı ayın en yüksek seviyesine sahip. Piyasa değerine göre 296. sıradaki kripto varlığı olan BAND, yazı yazılırken 5.04 dolardan işlem görüyor. BAND son 24 saatte %11 oranında yükseliş kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment’e Nazaran Balinalar Bu Üç Kripto Varlığını Toplarken, Kimilerini Satıyor 1

Ek olarak, büyük adresler, merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap’ın tokenı UNI’yi de biriktiriyor. 10.000 ila 1 milyon UNI’ye sahip adresler, şimdi ilk kez varlığın arzının %10’undan fazlasını elinde tutuyor. Piyasa değerine göre 33. sıradaki kripto varlığı olan UNI, yazı yazılırken 11.10 dolardan işlem görüyor.

Santiment’e göre, balina adresleri Aragon (ANT), Chainlink (LINK) ve OMG Network’ü (OMG) satıyor gibi görünüyor. Aragon, Ethereum blok zincirinde merkeziyetsiz bir yönetim platformudur. OMG Network ise Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözüm sunar.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap