Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi!

Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi!

Santiment, hafta sonunda %8 kıymet kazanan bir token’in altcoin yatırımcıları ortasında tekrar popülerlik kazandığını söylüyor.

Altcoin yatırımcıları, yükselişe geçen bu token’i tekrar listeye aldı

On-chain tahlil firması Santiment’in yeni bir raporuna nazaran Shiba Inu (SHIB), hafta sonu elde ettiği kazanımların akabinde yatırımcıların radarına tekrar girdi. Bunun öncesinde SHIB, Ekim 2021 tepesinden %90 gerilemişti. Yeni yılda yavaşça toparlanmasına karşın eski düzeylerine geri ulaşamadı. Santiment, yeni metriklerin balina süreçleri ve sirkülasyonu konusunda yeterli sinyaller verdiğini söylüyor.

Shiba Inu’ya yönelik talep artıyor: Fiyat açısından tesirli olacak mı?

Shiba Inu fiyatı düşmeye devam ettiği için geçen ay sıkıntı vakitler geçirdi. Lakin Santiment’in öteki tahlilleri, fiyat düşüşüne karşın daha yüksek ağ aktifliğine işaret eden birtakım enteresan metriklere işaret ediyor.

Meme coin’e olan talep üst istikametli ivme kazanırken, fiyatının önümüzdeki günlerde artması ihtimali göz gerisi edilemez.

Santiment tahlillerinde SHIB’in talebinin yükselişte olduğunu ortaya koydu. Bu da ağ büyümesindeki büyük artıştan açıkça görülmektedir. Yeni başlayanlar için, metrikteki artış, token muhakkak bir vakit diliminde aktarmak için daha fazla yeni hesap oluşturulması manasına geliyordu.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi! 1

Sadece bu da değil, meme coin’in faal adresleri de emsal bir trend izledi. Bu, ya piyasanın doruğa yaklaştığı manasına gelebilir ya da tam aksisini de önerebilir. Shiba’ya olan talep arttıkça, fiyat artışını da beraberinde getirmektedir. Santrends’in Santiment ile ilgili tahliline nazaran:

Diğer taraftan, son dikkat, daha evvel gözden kaçan bir Shiba’ya yeni bir soluk getirebilir. Tescilli metriklerimizin önerdiği üzere, SHIB için günlük etkin adresler, ilgideki bu artıştan evvel cansızdı ve bu da token için yeni bir talep olduğunu gösteriyor.

SHIB yatırımcıları baskı altında

Shiba Inu’nun piyasa pahası son vakitlerde önemli formda düştü. Bu da token’ı en âlâ kriptolar listesinde 19. sıraya itti. Yüklü hassaslığından da anlaşılacağı üzere, SHIB etrafındaki olumsuz his da baskındı. Bununla birlikte, toplumsal hacmi yüksek kaldı. Bu da bir tartışma konusu olmaya devam ettiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi! 2

Shiba Inu yakında güzelleşecek mi? Altcoin boğaları ne kadar hazır?

SHIB’in borsalardaki arzı bir ölçü gerilerken borsa dışındaki arzı talebi yansıtacak formda arttı. Meme coin’in MVRV Oranı, keskin bir düşüşün akabinde, optimist olan güzelleşme belirtileri gösterdi. Bununla birlikte, CryptoQuant’ın bilgilerine nazaran, borsalardaki net mevduatı son yedi güne nazaran yüksekti. Bu sorun, Shiba Inu’nun şu anda satış baskısı altında olduğu manasına geldiği için sorun manasına geliyor.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi! 3

Bu ortada, merakla beklenen Shibarium için lansman tarihi açıklandı. Baş geliştirici Shytoshi Kusama’nın en son açıklamalarına Btcpiyasasi.com‘un bu yazısında yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap