Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var

Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var

Ünlü bir kripto analiz firması tarafından cazip giriş fırsatları sunan dört altcoin belirlendi.

Santiment: Bu 4 altcoin yükseliş sinyali veriyor

Yakın tarihli Twitter analizlerinde Santiment, DeFi odaklı altcoin projeleri Aave (AAVE), Compound (COMP), Maker (MKR) ve Ren (REN) ekosisteminlerine güç veren kripto para birimlerinin en düşük seviyelere yaklaştığını bildirdi. Firma bunu birkaç maddeyle detaylandırıyor:

Son zamanlarda, AAVE, COMP, MKR ve REN, hepsi çok belirgin dip seviyeler gösterdi. Bunların tümü, bir kriptonun genel adres etkinliğini kaç aktif mevduat oluşturduğuna bakılarak doğru bir şekilde tahmin edilebilir.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1494052377824923648

Dip indikatörlerinin oranı, analitik firmasına göre aktif mevduatın (AD) günlük aktif adres (DAD) – AD/DAD sayısına bölünmesiyle hesaplanır. Boğa eğilimi düşük bir oranla gösterilirken, düşüş eğilimi yüksek bir oranla gösterilir. Santiment, AAVE ile başlayarak düşük AD/DAD oranı nedeniyle DeFi platformunda yükseliş beklediğini paylaşıyor:

Düşük AD/DAD oranlarının iyi satın alma şansına işaret ettiğini tahmin edebiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var 1

Santiment, Compound (COMP) için parlak bir gelecek görüyor

Firmanın mercek altına aldığı ikinci altcoin projesi Compound (COMP). AD/DAD oranına dayalı olarak Santiment, COMP’un parlak bir geleceği olduğuna inanıyor. Kripto para biriminin bu değerde ATH seviyesine ulaşması firmaya göre iyimser havayı destekleyen bir diğer indikatör:

Sadece birkaç gün önce, Compound’un AD/DAD değeri tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı. Bu iyi bir indikatör.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var 2

Sırada, kripto paraların farklı Blockchain’ler üzerinde hareket etmesine izin veren Ren protokolünün yerel kripto para birimi var. Analitik firmasına göre, REN geçen ay iyi bir giriş noktası sunabilecek bir “dip sıçraması” yaşadı. Santiment, MKR’nin dalgalanmasının Maker’ın yerel tokeninden önemli ölçüde daha zayıf olacağına inanıyor. Fiyat beklentisine gelince, Santiment, listenin diğer kriptoları kadar güçlü olmasa da REN fiyatının yükselişe eşlik edeceğini söylüyor:

Ocak ayının sonunda AD/DAD düşmeye başladı. Diğer token’ler kadar olmasa da daha da yükselme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 4 Altcoin, Tabana Vurdu! Giriş Fırsatı Var 3

Altcoin piyasası kırmızıya boyandı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere piyasanın seyri için Bitcoin’in 40 bin dolar bölgesindeki fiyat hareketleri kritik. Yazım sırasında, anlık 39,781.74 dolara temas eden BTC eşliğinde altcoin piyasasında son 24 saatlik kayıplar %5 civarında yaklaşıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap