Santiment: Bu 3 Altcoin, Büyük Potansiyele Sahip!

Santiment: Bu 3 Altcoin, Büyük Potansiyele Sahip!

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment: Bu 3 Altcoin, Büyük Potansiyele Sahip!

Kripto para piyasalarına yönelik önemli incelemeler üreten önde gelen analiz firması Santiment, popüler altcoin projelerinden ü olan Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL)’nın gelişmek için büyük potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak kripto analiz firması Santiment’in analizlerini dayandırdığı nedenlere daha yakından bakıyoruz.

BTC Piyasası: Santiment: Bu 3 Altcoin, Büyük Potansiyele Sahip! 1

Büyük potansiyele sahip 3 altcoin projesi

Kripto analiz firması Santiment, “Ethereum katili” olarak adlandırdığı 3 altcoin projesinin (ADA, SOL ve DOT) gelişmek için diğer benzer blockchain platformlarından daha iyi şansa sahip olduğuna inanıyor. Analiz firması Santiment on-chain (zincir üstü) veri sağlayıcısının yakın tarihli bir tweetine göre, en büyük 15 altcoinden projesinden üçü – Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT), (Ethereum katilleri olarak da anılmayı hak ediyorlar) diğer kripto para birimlerine kıyasla yükselme potansiyeline sahipler. Öncelikle, Github gönderimleri artıyor. Santiment tarafından sağlanan son verilere göre, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT)’un geliştirme faaliyet oranı son zamanlarda yükselişte ve bu kripto para birimlerinin arkasındaki geliştirici ekiplerin projelerine büyük çaba sarf etmeye devam ettiğini gösteriyor.

Kripto analiz firması Santiment’in yayınladığı twette, “Geliştirme faaliyeti, büyük kripto para birimlerinin büyümesinde ve gelişme yeteneklerinde hayati bir rol oynamaya devam ediyor” ifadelerine yer veriliyor. Twete eşlik eden bir grafik, Solana (SOL)’nın 21 Ocak’ta zirveye ulaşan yaklaşık 15 Kasım’dan bu yana en büyük geliştirme faaliyetini gösterdiğini gösteriyor. Polkadot (DOT) geliştiricileri en çok Aralık ayında aktif oldular ve etkinlikleri Ocak ayında bir aradan sonra tekrar artıyor. Aynı grafiğe göre Cardano (ADA)’nun geliştirme etkinliği şu anda zirve yapıyor görünüyor. Kripto analiz firması Santiment grafiği ayrıca Dogecoin (DOGE) de dahil olmak üzere birkaç diğer önde gelen kripto paranın geliştirme faaliyeti eğrilerini gösteriyor. Bunlardan biri olan Dogecoin (DOGE)’nin eğrisi Kasım ayından bu yana ne yükseliş ne de zirve gösteriyor ve şu anda düşüşte görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap