Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir!

Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir!

Blockchain analitik firması Santiment, merkezi olmayan bir kripto borsasının (DEX) yerel tokeninin perde arkasında muazzam bir temel güce işaret ettiğini söylüyor. Santiment ayrıca, lider altcoin için balina alımlarına dikkat çekiyor.

“Veriler, altcoin projesi için güçlü bir boğa eğilimine işaret ediyor”

On-chain analitik platformu Santiment’e göre göre, on-chain veriler, merkezi olmayan ticaret platformu olan dYxX’in yerel tokeni olan DYDX için şaşırtıcı bir büyüme gösteriyor. Analitik firması, DYDX için aktif adreslerde yeni bir boğa koşusuna işaret edebilecek anormal bir patlama olduğunu söylüyor.

Son artış, durgun bir fiyat için gerçekten de oldukça sıra dışı görünüyor. Boğa ayrışması?

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir! 1

Santiment ayrıca DYDX’in Ağ Büyümesinin olağanüstü artış kaydettiğini söylüyor. Santiment’e göre, Ağ Büyümesi, belirli bir altcoin projesini ilk kez aktaran yeni adreslerin sayısını izlediğinden, zaman içinde kullanıcı benimsemesini gösteren bir ölçüm. Firma, şu yorumu yapıyor:

Sonra DYDX için şaşırtıcı bir Ağ Büyümesi bulduk. Şu güzelliğe bir bakın. Güçlü Aktif Adresler ile birlikte, potansiyel olarak fiyatı alabilecek çok güçlü bir boğa trendinde. Önceki pompalama girişimleri daha da düşük Ağ Büyümesinde gerçekleşti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir! 2

Santiment’e göre, altcoin projesi için güçlü bir boğa eğilimine işaret edebilecek bazı ‘güven işaretleri’ şunları içeriyor:

  1. Fiyat kırılması 5,40 dolar (direncin üzerinde)
  2. 118’in üzerinde kalan Ağ Büyümesi (mevcut değer)
  3. 380’den fazla Aktif Adres (mevcut seviye)

Ethereum’da balina alımları devam ediyor

Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere, balinalar Ethereum’a oldukça rağbet ediyor. Analitik firması, lider altcoin Ethereum’a (ETH) ilişkin olarak, balinaların veya cüzdanlarında 1.000’den fazla ETH’ye sahip varlıkların, bir yıl öncesine göre çok daha büyük bir pasta parçasını silip süpürdüğünü söylüyor. Santiment, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Ethereum’un en iyi 10 balina adresi, toplam arzın bir yıl önce bugün olduğundan %4,3 daha fazlasına sahip. Bu cüzdanlar tarafından tutulan tüm ETH’nin %23,7’si, Ocak ayının sonunda ilk kez aştığı beş yılın en yüksek seviyelerine çok yakın.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bu 2 Altcoin’de Şaşırtan Bir Patlama Olabilir! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap