SAND ve Bu 6 Altcoin Büyük Paydaşlıklar Duyurdu!

SAND ve Bu 6 Altcoin Büyük Paydaşlıklar Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SAND ve Bu 6 Altcoin Büyük Paydaşlıklar Duyurdu!

Bugün, The Sandbox (SAND), THORChain, Orbiter Finance üzere tanınan altcoin projeleri için değerli gelişmeler var. Yedi altcoin projesi, kritik iştirak duyurusu yaptı. İşte detaylar…

SAND, RUNE, MATIC ve daha fazlası için kritik işbirlikleri var

SAND, Ledger Enterprise ile ortak oldu

Merkezi olmayan bir Metaverse platformu olan The Sandbox, güvenlik tahlili sağlayıcısı Ledger Enterprise ile ortak oluyor. SAND, ortakları ile güvenlik entegrasyonu geliştirmeyi planlıyor. Ayrıyeten The Sandbox, NFT koleksiyonlarını Ledger cüzdanına taşıyacak.  The Sandbox, resmi blogunda bu iştiraki duyurdu ve işbirliğinin çeşitli teşebbüsleri içereceğinden bahsetti. Örneğin The Sandbox, Ledger Enterprise’da bir dApp olarak görünecek. Öteki yandan Ledger Live masaüstü uygulamasına da belli bir widget entegre olacak. The Sandbox koleksiyon cüzdanındaki tüm NFT’ler Ledger Enterprise cüzdanına aktarılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: SAND ve Bu 6 Altcoin Büyük Paydaşlıklar Duyurdu! 1

Bunun dışında, açıklamanın da vurguladığı üzere, The Sandbox Ledger Enterprise’ı LAND sahibi ekosistemine önerecek. Başka yandan Ledger ise Metaverse’ü müşterilerine tanıtacak. Bu teşebbüs, metaverse’de kripto eğitimini teşvik etmek için The Sandbox ve Ledger ortasında yakın vakitte kurulan iştiraki genişletiyor. Bu nedenle, yatırımcıları heyecanlandıran değerli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Amazon, Cronos işbirliğini derinleştiriyor

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Amazon Web Services, Cronos ile bir iştirak kurduğunu açıkladı. Böylelikle, kripto alanındaki köklerini derinleştirdiğini duyurdu. Amazon, gelecekteki büyük gelişmeleri göz önünde bulundurarak kripto, Blockchain, Web3 ve NFT alanlarındaki varlığını genişletmeye devam ediyor. Cronos, 26 Nisan’da attığı bir tweet ile Cronos Hızlandırıcı Programı aracılığıyla Web3 teşebbüslerinin büyümesini desteklemek için Amazon Web Services (AWS) ile bir iştirak kurduğunu açıkladı.

AWS, DeFi, GameFi, SocialFi ve altyapı uygulamaları geliştirmek için hızlandırıcı program aracılığıyla Web3 teşebbüslerinin ölçeklenmesini ve büyümesini desteklemek için Cronos Labs ile birlikte çalışacak. Cronos Chain ekosistemi, yeni başlayanlara ve erken basamaktaki girişimcilere yardımcı olmak için AWS Activate programından yararlanacak.

Polygon, W3W ve Google ile partnerliğini duyurdu

Polygon (MATIC), birinci EVM uyumlu dApp mağazasını açmak için W3W ile bir paydaşlık kurduğunu duyurdu. Mağaza, Polygon üzerine kurulmuş açık kaynaklı araç seti olan dApp Store Kit tarafından desteklenecek. DApp Store Kit, kullanıcıların kendi EVM uyumlu dApp mağazalarını oluşturmalarına ve markalama, fiyatlandırma, dağıtım kuralları vb. belirlemelerine imkan tanıyan topluluk liderliğinde bir projedir.  W3W’nin, dApp teklifleri ve içgörüleri sağlamak için kullanıcıların on-chain bilgilerinden yararlanan bir teklif modülü eklentisi oluşturması beklenmekte.

Polygon ayrıyeten Web3 projeleri ve teşebbüslerinin Polygon Ventures Ecosystem Fund, Priority Reviews ve All Polygon Venture avantajlarından 3 milyon dolara kadar yatırıma erişmesine yardımcı olmak için Google Cloud ile el ele verdiğini duyurdu. Bu, Google’ın Web3 projelerine yatırım daveti yaptığını duyurmasının akabinde gerçekleşti.

Magic Eden ve Orbiter Finance, OKX’e entegre oldu

Diğer yandan OKX Web3 cüzdanı, NFT ticaret platformu Magic Eden ile resmi bir işbirliğine ulaştı. Kullanıcılar OKX Web3 eklenti cüzdanını bağlayarak Magic Eden’da NFT ticareti yapabilirler. Tıpkı vakitte Magic Eden, OKX Web3 cüzdanının keşfet kısmına de dahil oldu. Kullanıcılar NFT’leri keşfetmek, mint etmek ve ticaretini yapmak için OKX Web3 cüzdanında Magic Eden’e girebiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: SAND ve Bu 6 Altcoin Büyük Paydaşlıklar Duyurdu! 2

Aynı biçimde OKX Web3 cüzdanı, bir layer-2 cross-rollup köprüsü olan Orbiter Finance ile işbirliğine ulaştı. Kullanıcılar OKX Web3 cüzdanını Orbiter Finance web sitesine giriş yapmak için bağlıyor. Ayrıyeten zincirler ortası süreçler için kullanma talihleri da var.

Unizen (ZCX) ve THORChain (RUNE), stratejik iştirak kurdu

Son olarak, zcx.com adresinde bulunan Web3 ekosistemini işleten Unizen takımı, THORChain takımıyla stratejik bir iştirak kurduğunu duyurdu.  Unizen, bilhassa Ethereum (ETH) ve AVAX ile BTC ortasındaki süreçleri için THORChain katmanını entegre etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap