Samsung, Bu Altcoin’i Seçti: Değerli İştirak Yapıldı!

Samsung, Bu Altcoin’i Seçti: Değerli İştirak Yapıldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung, Bu Altcoin’i Seçti: Değerli İştirak Yapıldı!

Video ve eğlence odaklı altcoin projesi Theta Network (THETA), hatıra amaçlı NFT’ler oluşturmak için Samsung ile ortaklığını duyurdu. Samsung, Galaxy S22 ve Tablet S8 cihazlarının tanıtımı için NFT’leri kullanacak. Yalnızca Güney Kore’de iki model için ön sipariş veren müşteriler, NFT’lere sahip olabilecek. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Samsung’un yeni telefonları altcoin ortaklığıyla geliyor

Samsung’un altcoin projesi Theta Network tercihi, Theta’nın video, medya ve eğlence odaklı bir Blockchain olarak piyasadaki konumudur. Samsung ayrıca Theta’nın Ethereum’dan neredeyse 100 kat daha hızlı olan yüksek işlem hızını da hesaba katıyor. Samsung cihanlarının ön satış süresi sona erdiğinde, NFT’ler yeni cihazlara dahil edilecek. Ödülleri toplayabilmek için müşterilerin önce Theta Network’ün ThetaDrop NFT pazarına kaydolmaları gerekiyor. Ayrıca Samsung Members uygulaması da yüklenmeli. Ön sipariş verilen Galaxy S22 ve Tablet S8 sürümleri, açılmamış bir NFT kabı ile gelecek. Konteynerler, ön satış dönemi sona erdiğinde hazır olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung, Bu Altcoin’i Seçti: Değerli İştirak Yapıldı! 1

Theta Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mitch Liu’ya göre Samsung’un Theta Network’ü seçme kararı, ağın video, medya ve eğlence girişimleri için küresel olarak benimsendiğini gösteriyor:

Samsung Theta hatıra NFT’sini satın alan Galaxy tüketicilerine sürekli üyelik avantajları ve ayrıcalıkları sunmayı amaçlıyoruz ve üyeler arasında uzun vadeli bir topluluk geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Theta Labs hakkında

Theta Network Blockchain ve Theta TV, Theta Labs imzalıdır. Theta, bir PoS Blockchain mekaniğine sahiptir. Video, medya ve eğlence için tasarlanmış bir Blockchain teknolojisidir. Bunun bir sonucu olarak birçok sanatçı ve multimedya prodüksiyon şirketi ağla iş birliği yapıyor. Liongate, MGM Studios ve NASA, bu pazar kategorisindeki işbirliklerinin örnekleri. Ayrıca, tüketiciler internetlerinin film iletmek için kullanılmasına izin verdiğinde, Theta platformu onların pasif gelir elde etmelerini sağlar. World Poker Tour, Fuse Media, Katy Perry, Jukin Media ve Entain Group (partypoker) kısa süre önce bir NFT pazarı olan ThetaDrop’u kurmak için ortaklık yaptı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap