Sadettin Saran: Bitcoin’in önü çok açık

Sadettin Saran: Bitcoin’in önü çok açık

Paylaş
Sadettin Saran: Bitcoin’in önü çok açık

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, BtcTurk Youtube kanalında yayınlanan, Ebru Baki’nin sunduğu Kriptometre programına konuk oldu.

Söze Saran Group olarak önemli yatırımlarının bulunduğu medya sektöründen bahsederek başlayan Saran, “En güçlü olan ayakta kalmıyor, adapte olabilen ayakta kalıyor. Medya dünyası da böyle.” dedi.

Dijitalleşmenin ürün ve hizmetleri çok değiştirdiğini belirten başarılı iş insanı, “Ekonomide ‘cash is king’ ise, bu medya dünyasında da ‘cash is content’ şeklinde. Kaliteye her zaman çok önem verdik.” şeklinde konuştu.

Saran, konu Bitcoin’e geldiğinde de “Bitcoin’e inanıyoruz ve güveniyoruz. Önünün çok açık olduğunu düşünenlerdenim. Yatırım da yaptık, aldık da.” ifadelerini kullandı.

Saran, Bitcoin’i ilk kez 3-4 sene önce duyduğunu söyledi.

Bu arada BtcTurk’ün Yeni Malatyaspor sponsorluğuyla çok doğru bir iş yaptığını vurgulayan iş insanı, “Sektör spor olarak doğru. Malatyaspor iyi bir kulüp, başkanı da başarılı. Bu sene ilk 3’ü zorlayacaklar diye düşünüyorum.” dedi.

Öte yandan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri de “Biz özellikle finansal fair-play’in gelmesiyle artık büyük takım-küçük takım ayrımının adeletsiz değil daha adaletli bir dengede rekabete dönüşeceğini düşünüyoruz. O yüzden bu sene futbola da yatırım yapmayı tercih ettik. Eskiden İstanbul takımlarıyla Anadolu takımları arasında büyük bir uçurum vardı. Durum çok değişti. Futbola, belirgin bir stratejisi olan, kulübünü düzgün, borcu ve alacağı uçup kaçmadan yöneterek de başarılı olunabileceği bir dünyaya doğru gittiğimizi düşündüğümüz için sponsor olduk.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap