Ryan Selkis, Bitcoin’in 50 Bin Dolar Olacağını İddia Etti

Ryan Selkis, Bitcoin’in 50 Bin Dolar Olacağını İddia Etti

Paylaş
Ryan Selkis, Bitcoin’in 50 Bin Dolar Olacağını İddia Etti

Messari’nin CEO’su olan Ryan Selkis yaptığı açıklamayla beraber tüm kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı. Selkis, Bitcoin’in 50 bin dolara yükselebileceğini ancak bunun için tek bir hususun gerçekleşmesi gerektiğini iddia etti. Selkis’e göre Bitcoin’in 50 bin dolar olabilmesi için kripto para piyasasına yaklaşık 300 milyar doların girmesi gerektiğini açıkladı. Bu rakamın piyasaya girmesi durumunda ise Bitcoin’in çok kısa bir süre içerisinde 50 bin doları aşacağını belirtti.

Ünlü analist Ryan Selkis tarafından yapılan bu açıklamayı destekleyenler olduğu kadar desteklemeyenlerde var. Birçok kişi Selkis’in bu iddiasına katılmıyor. Bu isimlerden birisi de David Silver. Silver yaptığı açıklamada, ailesinden miras kalması durumunda kripto paralara yatırım yapmayacağını ve kripto paralara yatırım yapılmasını ise bir yatırım stratejisi olarak görmediğini ifade etti. Silver yaptığı bu açıklamayla beraber kripto paralara karşı olan güvensizliğini dile getirdi. Bir başka uzman analist olan David Nage, daha ihtiyatlı davranmayı tercih etti. Nage yaptığı açıklamada teknolojinin ve altyapıların aynı kalması durumunda kripto paralara yatırım gelse bile dijital varlıkların büyük bir sıçrama yapacağını öngörmediğini ve bu düşüncenin çok da mantıklı olmadığını açıkladı.

Selkis’in yaptığı bu açıklamaya destek verenlerin sayısı ise oldukça fazla. Özellikle Bitcoin’in 50 bin dolar seviyesini aşması için 300 milyar dolarlık bir girişin olması gerektiği düşüncesi pek çok kesim tarafından olumlu karşılandı ve destek gördü. Destek verenler arasında ünlü kripto para yatırımcıları ile analizcileri de yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap