Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev!

Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev!

Paylaş
BTC Piyasası: Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev!

Placeholder kurucularından Chris Burniske, yeni bir raporunda, Ethereum’un bilhassa NFT alanında ‘geçileceğini’ argüman etti. Kripto yatırımcısı, bu altcoin’in NFT yetenekleri açısından daha eşsiz olduğunu öne sürüyor.

Chris Burniske, Ethereum’u NFT alanındaki rakipleriyle karşılaştırdı

Placeholder hissedarı, Layer-1 Blockchain’lerin piyasalarda eşsiz fırsatlar sunduğunu söyledi. Bilhassa Solana’nın NFT ekosisteminin, öbür ağlara nazaran daha düşük maliyetli olması nedeniyle dikkat çektiğini belirtiyor.

Burniske’ye nazaran, “İnsanlar, durum sıkıştırma kullanarak Solana’da NFT’leri basmanın ve 10.000.000 kullanıcıya teslim etmenin 200 dolara mal olduğu gerçeğinin farkındalar. Bu maliyet, en yakın emsallerinden birkaç kat daha ucuz.”

BTC Piyasası: Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev! 1

Aynı vakit eski bir ARK Invest analisti olan Burniske, bilhassa Drip Haus’un Solana’nın gerisindeki en büyük katalizör olduğunu söylüyor. Drip Haus, Solana tabanlı tanınan bir NFT dağıtım platformudur. Burniske’ye nazaran, “Drip Haus’un gördüğüne emsal bir viral büyüme, kullanıcılara yaklaşık %1000’de 1 oranında ulaşıldığında ne olacağına dair bilgi veriyor.”

BTC Piyasası: Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev! 2

NFT piyasasının geleceği

Burniske bu hususta, NFT’lerin kripto paraların global kabulünde kritik rol oynayacağını öngörüyor. Ayrıyeten, NFT teknolojinin gelecekte hayatımızın yer yerine temas edeceğini söylüyor. Solana’nın NFT ekosistemi hakkında kanılarını paylaşan analist, Solana’nın NFT gücünün, öteki ağların bilakis NFT’leri daha düşük maliyetle basabilmesiyle birleştiğinde, Drip Haus üzere projelerin viral büyümesinde somut bir halde görüldüğünü söylüyor.

Solana’ya yönelik görüşleri, Ethereum’a kıyasla daha fazla potansiyel taşıdığını içeriyordu. Burniske, Ethereum’un hala önde olduğunu kabul ediyor. Lakin Solana’nın çekişmeli bir ekosistem olmasına karşın, büyük yatırım yapılması gereken bir yer olduğunu savunuyor.

BTC Piyasası: Risk Sermayedarı: Ethereum Değil, Bu Altcoin Uyuyan Dev! 3

Burniske, stratejisiyle ilgili olarak, Ethereum’un yanı sıra Cosmos ve Solana üzere ekosistemlerdeki teşebbüs perspektifinden en güzel takımları seçmenin değerli olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, Burniske’nin görüşüne nazaran, Solana’nın NFT gücü ve çekişmeli ekosistemi, kripto paraların gelecekteki popülerliği için değerli bir indikatör olarak görülmeli.

Solana’nın NFT performans analizi

Solana kısa mühlet evvel, ağın NFT ekosistemi için büyümeyi hızlandıracak kıymetli bir takviye aldı. Cross-chain NFT uygulaması olan Floor, Solana’da kullanıma sunulacağını duyurdu. Resmi duyuruya nazaran lansman 8 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Yeni entegrasyonla, Floor kullanıcıları yakında favori koleksiyonlarını görmek için Solana cüzdanlarını ekleyebilecekler. Floor ayrıyeten 2.500’den fazla kullanıcının lansman için bekleme listesine katıldığını da açıkladı.

Son haber, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız Mad Lads NFT koleksiyonunun Solana’da lansmanından günler sonra geldi. Yeni lanse edilen NFT koleksiyonu, satış açısından BYAC dahil olmak üzere birçok koleksiyonu geride bıraktı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap