Ripple’ın Meksika’ya Yönelik ODL Koridoru Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ripple’ın Meksika’ya Yönelik ODL Koridoru Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Paylaş
Ripple’ın Meksika’ya Yönelik ODL Koridoru Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Kriptokoin – Ripple’ın Meksika’ya olan talep üzerine likidite [ODL] koridoru lansmanından bu yana aktif durumda ve likidite oyununa liderlik ediyor. 30 Aralık’ta, Bitso’daki XRP / MXN koridoru tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve likidite 10 milyondan fazla arttı. Likidite Endeksi Botuna göre, XRP / MXN koridoru 10.189.161 milyon likidite kaydetti.

Bununla birlikte, yükselişe rağmen, topluluk içindeki bazı kişiler Ripple’ın platformunun destek seviyesinden henüz çıkmadığına inanıyor ve Ripple desteklemezse artış likidetisinin nereye kadar gidebileceğini sorguluyor. Twitter kullanıcısı ve XRP meraklısı, @tenitoshi, attığı bir tweet’te şu ifadeleri kullanıyor:

“ODL Meksika vb. Ülkelerde kullanılıyor. Likidite artmış durumda.  Bununla birlikte, kişisel olarak, mevcut likiditenin hala Ripple’ın bakımının bir sonucu olduğunu tahmin ediyorum. Başka bir deyişle, Ripple’ın desteği artık mevcut olmadığında, bu durum o kadar olgunlaşmayacak ki, çabucak yok olacak.”

Twitter kullanıcısına göre, pazar halen henüz başlangıç aşamasında ve “henüz kendi başına büyüdüğü bir aşamaya gelmedi.” Aşağıdaki görüntü ODL akışının zaman içindeki büyümesine işaret ediyor.

Öte yandan, etkin olmayanın yanında başka sınır ötesi ağgeçitleri belirdi. Filipinler koridoru likidite artışına rağmen XRP / MXN ilekarşılaştırıldığında önemsenmeyen bir düzeyde yer alıyor. ODL hakkında gerçekzamanlı veri sunan bir platform olan Utility scan, 24 saatlik bir PHP hacmininUSD ile 238.78 $ olduğunu, USD-MXN ise 3.02 milyon $ hacmini kaydetti. AUD-USD,237.609.72 $ ile PHP’den daha yüksek bir 24 hacim kaydetti.

Web sitesinde kaydedilen tüm zamanların hacmi 107.63 milyon $ iken günlük ATH hacmi 4.5 milyon $ olarak kaydedildi. Ripple, mevcut koridorların yanı sıra, 2020’de Brezilya bankalarıyla ortaklıklarını genişletmeyi planlıyor.

Reuters Brezilya’ya göre, Ripple’ın Güney Amerika Genel Müdürü, medya kuruluşuna firmanın mevcut odağının, havale işlemlerini daha verimli hale getirmek için ülkedeki bankalar ve düzenleyicilerle koordineli çalışmak olduğunu söyledi.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap