Ripple’ın Birinci Çeyrek Karnesi “Temkinli”

Ripple’ın Birinci Çeyrek Karnesi “Temkinli”

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’ın Birinci Çeyrek Karnesi “Temkinli”

Ripple’ın (XRP) yayımladığı birinci çeyrek raporunda, şirketin evvelki çeyreğe nazaran 100 milyon dolar daha fazla XRP satması dikkat çekti.

SEC ile hukukî çabasıyla gündemde ağır bir yer edinen Ripple, 2023‘ün birinci çeyreğine yönelik raporunu yayımladı. Raporda, şirketin yapmış olduğu XRP satışı ve XRP tarafında artan hacim dikkat çekti.

2022’nin son çeyreğinde 226 milyon dolarlık XRP satışı yapan Ripple, bu yılın birinci çeyreğinde yaklaşık 361 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi.

Ripple’ın Birinci Çeyrek Raporu Dikkat Çekti

Ripple (XRP), 2023’ün birinci çeyreğine yönelik raporunu yayımladı. Bu raporda şirket, klasikleşen XRP satışlarından ve XRP Ledger tarafındaki hacimlerden bahsetti.

Rapora nazaran, Ripple’ın blockchain ağı olan XRP Ledger, 2023’ün birinci çeyreğinde hacmini yüzde 34 oranında artırdı. 115 milyon dolarlık bir hacme ulaşan XRP Ledger, Ripple’a nazaran güçlü kaldı. Ayrıyeten, XRP’nin süreç hacmi de birinci çeyrekte 1 milyar dolara ulaştı.

Genel manada temkinli bir yapıya bürünen ve piyasa şartlarına adapte olan Ripple, şirket satışlarında çıtayı yükseltti. Şirket, 361 milyon dolarlık bir XRP satışıyla piyasada dikkatleri üzerine çekti.

Bankacılık krizine ve ABD’li düzenleyicilerinin yarattığı kaosa değinen Ripple, bu devirde temkinli davrandığının altını çizdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap