Ripple’da (XRP) Karar Zamanı!

Ripple’da (XRP) Karar Zamanı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’da (XRP) Karar Zamanı!

Bitcoin’in (BTC) 28 bin doları aşmasından sonra pek çok altcoin sert yükselişler gösterdi, kritik bir fiyat bandına gelen Ripple (XRP) nasıl hareket edebilir?

BTC’nin üst taraflı atılım yapmasından sonra neredeyse tüm altcoin’ler sert bir yükseliş gösterdi. Kısa mühlet içersinde yüzde 6’ya yakın kıymet kazanan BTC, bilhassa de piyasanını önde gelen coin’lerini gerisinden getirdi. Teknik tahlil bakımından kritik bir noktaya gelen XRP, bu düzeyin aşılması durumunda daha büyük fiyat hareketlerine başlayabilir.

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Birkaç gün evvel 0,4710 düzeylerine gelerek buradan reaksiyon alan XRP, yeniden tıpkı bedele geldi. Lakin bu kıymet, şu an için direnç vazifesi görüyor. XRP’nin gelmiş olduğu karar evresi, üst istikametli devam ettiği sürece sırasıyla 0,48 – 0,50 – 0,52 dolar kıymetlerini hedeflemesi mümkün olacaktır. Negatif bir eğilim kelam konusu olduğunda ise, 0,44 – 0,42 dolar düzeylerine geri çekilmeler mümkün görünüyor. SEC-XRP savaşının da devam etmesiyle, XRP ekosistemindeki hareketlilik sürüyor. Kripto piyasasında da belli bir kısma sahip olan XRP yatırımcıları, XRP bazlı haberli sıkı sıkı takip ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’da (XRP) Karar Zamanı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap