Ripple yöneticisi, 500 milyon dolarlık projeyi anlattı: Xpring daha yeni başlıyor

Ripple yöneticisi, 500 milyon dolarlık projeyi anlattı: Xpring daha yeni başlıyor

Paylaş
Ripple yöneticisi, 500 milyon dolarlık projeyi anlattı: Xpring daha yeni başlıyor

Ripple’ın finansman ve geliştirme kolu Xpring’in lideri, ödeme şirketinin dijital varlık XRP’nin kitlesel benimsemesini büyütmek için nasıl stratejilerle hareket ettiği hakkında açıklamalar yaptı.

Ethan Beard, Abra’ya verdiği röportajda şirketin iki temelstrateji uyguladığını söyledi. Bunlardan biri, kendi dünyalarına özel kurumsal yazılımlar sağlayarak finansal kurumlara girmek ve diğeri ise XRP’yi dijital varlıkları kullanmak isteyen şirket ya da kişilere ulaştırmak.

Ripple’ın Xpring’i bugüne kadar Blockchain teknolojisiyle ilişkili birçok şirkete 500 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. Bilindiği gibi Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasını kontrol ediyor ve temel faaliyetleriyle yatırımlarını finanse etmek için bu XRP’lerin bir kısmını düzenli olarak satıyor.

Beard’e göre, Xpring daha yeni başlıyor. Beard, “İki yılı gerçekten düzeni, neler olup bittiğini ve bu şirketler ile nasıl verimli çalışabileceğimizi anlamaya çalışmakla geçirdik. Bu nedenle yatırımımızın bir kısmı doğrudan XRP kullanan şirketlere yapıldı. Bazıları ise sadece etkileyici bulduğumuz ilginç alanlarda çalışan harika ve gelecekte birlikte çalışmak isteyeceğimiz ekiplere ayrıldı.” şeklinde konuştu.

Xpring’in yatırımları, özellikle son birkaç ayda hızlandı. Oluşum, XRP’ye akıllı sözleşme özelliği kazandırma hedefiyle akıllı sözleşme platformu Flare Networks’ten siber güvenlik şirketi Keyless ve popüler kripto para cüzdanı BRD’ye kadar geniş bir yelpazede pek çok şirkete kaynak aktardı. Xpring’in yatırım konusunda bu ivmeyi sürdürmesi bekleniyor.

Xpring’in yatırımlarının orta ve uzun vadede XRP’de nasıl bir etki yaratacağı merakla beklenirken piyasa kapitalizasyonuna göre en büyük üçüncü dijital para, 0.265 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap