Ripple Yetkilisi “Daha Yeni Başlıyor!” Dedi ve 500 Milyon Dolarlık Projeyi Açıkladı

Ripple Yetkilisi “Daha Yeni Başlıyor!” Dedi ve 500 Milyon Dolarlık Projeyi Açıkladı

Paylaş
Ripple Yetkilisi “Daha Yeni Başlıyor!” Dedi ve 500 Milyon Dolarlık Projeyi Açıkladı

Kriptokoin.com – Ripple’ın bağış toplama ve geliştirme kolu Xpring’in lideri olan Ethan Beard, ödemelerin başlatılmasının dijital varlık XRP’nin kitlesel olarak benimsenmesini nasıl tetiklediğine yeni bir bakış atıyor ve kritik açıklamalarda bulunuyor.

Ethan Beard 500 milyon dolarlık XRP projesini anlattı

Abra ile yapılan yeni röportajda Ethan Beard, şirketin iki strateji uyguladığını söyledi. Bunlardan biri, özel kurumsal yazılımlar sağlayarak finansal kurumlara girmek ve ikincisi ise XRP’yi dijital varlıkları kullanmak isteyen şirket ya da kişilere ulaştırmak. Ethan Beard konuya yönelik şunları söyledi:

İnşa ettiğimizi düşünmenin bir yolunun, doğrudan finansal kurumlarla çalışan, kendi dünyaları için zaten özelleştirilmiş olan kurumsal yazılımlar sağlayan ve XRP’nin gücünden faydalanmalarını sağlayan neredeyse yukarıdan aşağıya bir stratejiye sahip olduğumuzu düşünmek olduğuna inanıyorum. Sonra, XRP ve diğer kripto para birimlerinden daha yeni başlayarak baktığımız ve geliştiricilere odaklanıp XRP’yi entegre etmelerine ve kripto para birimini uygulamalarına izin verdiğimiz bir tür aşağıdan yukarıya stratejimiz var. Bana öyle geliyor ki bir noktada buluşuyorlar. Nasıl ve nerede buluşacakları belli değil… Paranın büyük çoğunluğunun, kripto para birimini -ödeme yığınının bir yerinde- bir yere taşınıyor olması ve bir araya geldiğinde görmek için ilginç olacağının düşünülmesi delice değil.

Ripple yöneticisi: Daha yeni başlıyor!

Şimdiye kadar, Ripple’ın Xpring’i, Blockchain teknolojisine dayanan geniş bir şirket yelpazesine 500.000.000 dolardan daha fazlasını taahhüt etti. Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip ve ana faaliyet alanını ve yatırımlarını finanse etmek için holdinglerinin bir kısmını düzenli olarak satıyor. Ethan Beard’a göre, Xpring daha yeni başlıyor:

İlk yılı gerçekten sadece bir arazi düzenlemeye çalışarak geçirdik, dışarıda neler olduğunu bu şirketlerle nasıl iyi çalışabileceğimizi anlamaya çalışarak geçirdik. Ve bu yüzden yatırımımızın bir kısmı doğrudan XRP kullanan şirketlerdi. Bazıları, sadece ilginç bulduğumuz alanlarda çalışan ve gelecekte birlikte çalışabilmek istediğimiz ekiplere yatırım yapmaktı.

Ripple tahminleri ile ilgili güncel haberler için “Popüler Analist: Ripple 10 Doları Hatta 100 Doları Görebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap